גבעת המורה
שכונה בעפולה · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 62.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת המורה | עפולה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.9% | 37.9% | 20.5% |
| יהדות התורה | 14.2% | 8.4% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 13.7% | 10.0% | 5.9% |
| ישר! | 11.4% | 12.1% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 6.9% | 8.5% | 5.7% |
| ביחד | 5.8% | 5.6% | 9.3% |
| ש״ס | 3.8% | 5.6% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 3.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 3.5% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 1.8% | 1.7% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.4% | 0.2% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 62.1% | 65.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 32.7% | 29.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.1% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 3.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.5% | 70.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 8,857 | 35,586 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 61.8% | 29.7% | 0.3% | 4.6% | 47.5% | 3,690 | ישראל ביתנו 33.0% |
| 2009 | 77.1%▲15.3 | 19.0%▼10.7 | 0.3%±0.0 | 0.4%▼4.1 | 51.1% | 3,626 | הליכוד 33.9% |
| 2013 | 69.0%▼8.1 | 22.1%▲3.1 | 0.2%▼0.1 | 3.8%▲3.3 | 50.5% | 3,642 | הליכוד ביתנו 49.9% |
| 2015 | 75.2%▲6.2 | 15.7%▼6.4 | 0.1%▼0.1 | 8.6%▲4.9 | 59.6% | 4,857 | הליכוד 41.2% |
| אפר׳ 2019 | 73.7%▼1.5 | 19.7%▲4.0 | 0.2%▲0.1 | 5.5%▼3.1 | 61.8% | 6,926 | הליכוד 41.4% |
| ספט׳ 2019 | 59.3%▼14.4 | 22.2%▲2.6 | 0.3%▲0.1 | 17.3%▲11.8 | 60.7% | 6,990 | הליכוד 41.4% |
| 2020 | 63.3%▲4.0 | 35.8%▲13.6 | 0.5%▲0.2 | – | 60.7% | 6,894 | הליכוד 46.8% |
| 2021 | 60.6%▼2.7 | 37.8%▲2.0 | 0.2%▼0.2 | – | 58.1% | 6,855 | הליכוד 37.7% |
| 2022 | 65.7%▲5.0 | 32.3%▼5.5 | 0.5%▲0.3 | 0.0% | 62.4% | 7,714 | הליכוד 37.3% |
| 2026 | 62.1%▼3.5 | 32.7%▲0.4 | 1.1%▲0.6 | 3.2%▲3.2 | 69.5% | 8,857 | הליכוד 32.9% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | חילוני | 3,810 | 2,226 | 70.5% | 24.0% | 1.8% |
| 23 | חילוני | 1,840 | 1,168 | 52.1% | 42.6% | 0.9% |
| 24 | חילוני | 3,610 | 1,515 | 71.9% | 23.8% | 1.3% |
| 27 | חילוני | 3,490 | 3,948 | 56.6% | 38.0% | 0.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.