שכונה 8

שכונה בערערה-בנגב · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,880 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 98.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 37.9%2009: מחנה נתניהו 1.9%2013: מחנה נתניהו 2.9%2015: מחנה נתניהו 1.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.3%2020: מחנה נתניהו 0.5%2021: מחנה נתניהו 2.1%2022: מחנה נתניהו 1.0%2026: מחנה נתניהו 0.3%2006: המחנה שמולו 14.9%2009: המחנה שמולו 1.2%2013: המחנה שמולו 2.1%2015: המחנה שמולו 7.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 6.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 5.5%2020: המחנה שמולו 3.3%2021: המחנה שמולו 1.1%2022: המחנה שמולו 0.8%2026: המחנה שמולו 0.3%2006: מפלגות ערביות 43.7%2009: מפלגות ערביות 95.4%2013: מפלגות ערביות 94.1%2015: מפלגות ערביות 87.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 85.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 90.8%2020: מפלגות ערביות 95.5%2021: מפלגות ערביות 96.2%2022: מפלגות ערביות 97.7%2026: מפלגות ערביות 98.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהשכונה 8ערערה-בנגבישראל
רע״ם90.5%84.6%5.9%
הרשימה המשותפת8.3%13.9%8.8%
הדמוקרטים0.3%0.6%6.4%
הליכוד0.1%0.2%20.5%
ש״ס0.1%0.1%5.3%
הציונות הדתית וזהות0.0%0.0%5.1%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%1.7%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
ישר!0.0%0.0%16.1%
ישראל ביתנו0.0%0.1%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%2.7%
עוצמה יהודית0.0%0.0%5.7%
יהדות התורה0.0%0.0%5.5%
ביחד0.0%0.0%9.3%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.5%0.6%0.8%
גוש ביבי0.3%0.3%44.0%
גוש השינוי0.3%0.7%37.8%
המפלגות הערביות98.8%98.4%14.7%
לא התחייבו לגוש0.1%0.0%2.8%
אחוז הצבעה80.9%81.6%78.0%
קולות כשרים5,5719,4285,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200637.9%14.9%43.7%0.0%34.2%174ש״ס 36.8%
20091.9%▼36.11.2%▼13.795.4%▲51.80.0%±0.044.9%483רע״ם-תע״ל 94.4%
20132.9%▲1.12.1%▲0.994.1%▼1.30.3%▲0.353.1%715רע״ם-תע״ל 92.0%
20151.4%▼1.57.2%▲5.187.3%▼6.82.0%▲1.754.4%1,362הרשימה המשותפת 87.3%
אפר׳ 20197.6%▲6.36.0%▼1.285.1%▼2.20.5%▼1.547.5%1,373רע״ם-בל״ד 82.9%
ספט׳ 20192.3%▼5.35.5%▼0.590.8%▲5.60.7%▲0.253.1%1,562הרשימה המשותפת 90.8%
20200.5%▼1.93.3%▼2.295.5%▲4.7–58.7%1,771הרשימה המשותפת 95.5%
20212.1%▲1.61.1%▼2.296.2%▲0.7–41.5%2,162רע״ם 91.6%
20221.0%▼1.10.8%▼0.397.7%▲1.50.0%59.6%1,684רע״ם 93.0%
20260.3%▼0.70.3%▼0.598.8%▲1.10.1%▲0.180.9%5,571רע״ם 90.5%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
3מסורתי4,8805,5710.3%0.3%98.8%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.