שכונת ג'למה
שכונה בעראבה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2015: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: המפלגות הערביות 98.0% (ארצי 14.7%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונת ג'למה | עראבה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 70.4% | 70.3% | 8.8% |
| רע״ם | 27.6% | 27.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 0.9% | 0.9% | 6.4% |
| ישר! | 0.1% | 0.1% | 16.1% |
| הליכוד | 0.1% | 0.1% | 20.5% |
| ש״ס | 0.0% | 0.0% | 5.3% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.2% | 0.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.1% | 1.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 98.0% | 98.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.3% | 80.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 14,939 | 16,137 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0.8% | 1.3% | 96.9% | 0.6% | 73.0% | 9,362 | הרשימה המשותפת 96.9% |
| אפר׳ 2019 | 1.2%▲0.4 | 1.5%▲0.2 | 96.8%±0.0 | 0.0%▼0.6 | 60.2% | 8,855 | חד״ש-תע״ל 70.0% |
| ספט׳ 2019 | 0.4%▼0.7 | 1.3%▼0.2 | 97.5%▲0.7 | 0.1%±0.0 | 65.9% | 10,360 | הרשימה המשותפת 97.5% |
| 2020 | 0.3%▼0.1 | 0.5%▼0.9 | 99.0%▲1.4 | – | 72.4% | 11,103 | הרשימה המשותפת 99.0% |
| 2021 | 0.8%▲0.5 | 0.9%▲0.5 | 98.1%▼0.9 | – | 55.2% | 8,268 | הרשימה המשותפת 57.9% |
| 2022 | 0.4%▼0.4 | 0.8%▼0.1 | 98.4%▲0.3 | 0.0% | 56.5% | 9,077 | חד״ש-תע״ל 43.2% |
| 2026 | 0.2%▼0.2 | 1.1%▲0.2 | 98.0%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 80.3% | 14,939 | הרשימה המשותפת 70.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | מסורתי | 3,210 | 14,939 | 0.2% | 1.1% | 98.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.