רובע ט"ז
שכונה באשדוד · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 54.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רובע ט"ז | אשדוד | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 34.7% | 30.2% | 20.5% |
| ישר! | 16.2% | 11.2% | 16.1% |
| ביחד | 12.4% | 7.1% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 11.4% | 12.4% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 9.9% | 7.5% | 5.7% |
| ש״ס | 4.4% | 10.1% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 3.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 2.6% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.3% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.2% | 1.2% | 6.4% |
| יהדות התורה | 0.1% | 12.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 54.2% | 64.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 41.2% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 3.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.3% | 68.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,694 | 127,121 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 66.8% | 27.8% | 0.0% | 5.0% | 75.5% | 2,898 | הליכוד 40.6% |
| ספט׳ 2019 | 54.1%▼12.7 | 28.8%▲0.9 | 0.1%▲0.1 | 17.0%▲12.0 | 75.9% | 3,025 | הליכוד 38.3% |
| 2020 | 60.5%▲6.4 | 39.3%▲10.5 | 0.0%▼0.1 | – | 76.0% | 3,107 | הליכוד 45.7% |
| 2021 | 55.7%▼4.8 | 42.6%▲3.3 | 0.0%±0.0 | – | 71.7% | 3,034 | הליכוד 37.0% |
| 2022 | 58.3%▲2.7 | 39.8%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.7% | 3,282 | הליכוד 36.0% |
| 2026 | 54.2%▼4.1 | 41.2%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 4.4%▲4.4 | 79.3% | 3,694 | הליכוד 34.7% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 421 | – | – | – | – | ||
| 422 | חילוני | 3,560 | הערכה (אזור 423) | 54.2% | 41.2% | 0.0% |
| 423 | חילוני | 3,650 | 3,694 | 54.2% | 41.2% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.