עזריאל
סמל למ״ס 837 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 1,040 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 82.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עזריאל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 52.8% | 20.5% | 969697 | 44 מתוך 1,19244 מתוך 1,0387 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 11.8% | 5.7% | 828091 | 209 מתוך 1,192208 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 10.3% | 5.1% | 827990 | 216 מתוך 1,192215 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.8% | 2.7% | 908994 | 108 מתוך 1,192108 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| ישר! | 5.6% | 16.1% | 261812 | 882 מתוך 1,192848 מתוך 1,038205 מתוך 233 |
| ביחד | 5.0% | 9.3% | 332313 | 796 מתוך 1,192792 מתוך 1,038202 מתוך 233 |
| ש״ס | 4.7% | 5.3% | 858386 | 175 מתוך 1,192171 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726882 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03842 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 1.1% | 5.9% | 241611 | 897 מתוך 1,192860 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817989 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 82.3% | 44.0% | 838192 | 200 מתוך 1,192199 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 11.8% | 37.8% | 241711 | 901 מתוך 1,192859 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.8% | 2.8% | 908994 | 110 מתוך 1,192109 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.7% | 78.0% | 808267 | 232 מתוך 1,192184 מתוך 1,03873 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 536 | 5,690,682 | 515737 | 579 מתוך 1,192445 מתוך 1,038146 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 77.1% | 17.1% | 0.4% | 5.5% | 72.7% | 275 | הליכוד 31.3% |
| 2009 | 85.7%▲8.6 | 11.3%▼5.7 | 0.0%▼0.4 | 1.5%▼4.0 | 77.7% | 335 | הליכוד 54.3% |
| 2013 | 80.6%▼5.1 | 12.2%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲4.7 | 79.7% | 402 | הליכוד ביתנו 41.8% |
| 2015 | 79.4%▼1.2 | 7.1%▼5.1 | 0.0%±0.0 | 13.5%▲7.3 | 84.4% | 451 | הליכוד 53.7% |
| אפר׳ 2019 | 85.0%▲5.7 | 10.0%▲2.9 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼8.7 | 83.2% | 501 | הליכוד 60.9% |
| ספט׳ 2019 | 83.7%▼1.4 | 11.8%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 4.5%▼0.2 | 81.4% | 484 | הליכוד 56.0% |
| 2020 | 88.2%▲4.5 | 11.4%▼0.4 | 0.0%±0.0 | – | 82.1% | 499 | הליכוד 63.9% |
| 2021 | 86.4%▼1.8 | 13.2%▲1.8 | 0.0%±0.0 | – | 77.7% | 462 | הליכוד 53.7% |
| 2022 | 86.8%▲0.4 | 12.2%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.6% | 491 | הליכוד 55.2% |
| 2026 | 82.3%▼4.5 | 11.8%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 5.8%▲5.8 | 81.7% | 536 | הליכוד 52.8% |
מפקד 2022
| עזריאל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,040 | 9,601,720 | 576344 | 500 מתוך 1,162380 מתוך 1,027126 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,056 | – | 616867 | 456 מתוך 1,162333 מתוך 1,02777 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292414 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027192 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 7.1% | 12.4% | 262011 | 845 מתוך 1,151809 מתוך 1,016204 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 27.7% | 25.8% | 383024 | 719 מתוך 1,159715 מתוך 1,027174 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 24.1% | 25.3% | 717175 | 291 מתוך 1,012285 מתוך 1,00353 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 108,000 | 104,300 | 362815 | 744 מתוך 1,160737 מתוך 1,027195 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.8% | 69.8% | 525 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יעף 0.7 ק״מ · כפר יעבץ 1.4 ק״מ · פורת 2.5 ק״מ · קלנסווה 3.0 ק״מ · טייבה 3.4 ק״מ