שכונה ד
שכונה בבאר שבע · 8 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 16,710 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 63.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה ד | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 40.9% | 39.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 9.5% | 9.4% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 9.4% | 11.6% | 5.7% |
| ישר! | 9.3% | 12.7% | 16.1% |
| ש״ס | 7.6% | 5.0% | 5.3% |
| ביחד | 6.6% | 7.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 3.5% | 2.5% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 4.1% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 3.4% | 2.7% |
| רע״ם | 2.3% | 0.9% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.1% | 0.7% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.4% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 63.4% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 28.9% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 3.4% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 52.3% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,897 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 64.7% | 28.8% | 0.7% | 3.9% | 41.0% | 7,103 | ישראל ביתנו 24.1% |
| 2009 | 78.2%▲13.5 | 18.0%▼10.8 | 0.9%▲0.2 | 0.4%▼3.5 | 41.7% | 6,760 | ישראל ביתנו 28.9% |
| 2013 | 73.1%▼5.1 | 17.5%▼0.4 | 1.0%▲0.1 | 3.5%▲3.1 | 42.0% | 6,405 | הליכוד ביתנו 38.4% |
| 2015 | 76.5%▲3.4 | 14.2%▼3.4 | 0.8%▼0.2 | 8.0%▲4.4 | 49.9% | 8,898 | הליכוד 37.6% |
| אפר׳ 2019 | 76.3%▼0.3 | 16.7%▲2.5 | 0.8%±0.0 | 5.2%▼2.7 | 46.8% | 7,891 | הליכוד 44.0% |
| ספט׳ 2019 | 64.4%▼11.9 | 17.5%▲0.8 | 1.2%▲0.4 | 16.0%▲10.8 | 46.3% | 7,793 | הליכוד 44.4% |
| 2020 | 67.5%▲3.1 | 30.4%▲12.8 | 1.5%▲0.3 | – | 48.9% | 8,250 | הליכוד 49.7% |
| 2021 | 64.3%▼3.2 | 32.5%▲2.1 | 1.2%▼0.2 | – | 42.8% | 7,209 | הליכוד 43.3% |
| 2022 | 70.1%▲5.8 | 26.6%▼5.9 | 1.5%▲0.3 | 0.0% | 47.2% | 7,463 | הליכוד 41.9% |
| 2026 | 63.4%▼6.7 | 28.9%▲2.3 | 3.4%▲1.9 | 2.7%▲2.7 | 52.3% | 7,897 | הליכוד 40.9% |
אזורים סטטיסטיים (8)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 112 | חילוני | 2,270 | הערכה (אזור 113) | 69.7% | 22.2% | 4.7% |
| 113 | חילוני | 1,420 | 1,055 | 69.7% | 22.2% | 4.7% |
| 121 | חילוני | 4,270 | 3,717 | 68.6% | 24.0% | 3.3% |
| 122 | חילוני | 1,500 | 505 | 51.9% | 42.0% | 2.6% |
| 123 | חילוני | 1,300 | 1,088 | 54.0% | 38.7% | 2.5% |
| 131 | חילוני | 2,800 | הערכה (אזור 132) | 58.1% | 33.5% | 4.6% |
| 132 | חילוני | 1,800 | 480 | 58.1% | 33.5% | 4.6% |
| 133 | חילוני | 1,350 | 1,052 | 56.7% | 34.5% | 3.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.