שכונה ג
שכונה בבאר שבע · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 11,290 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 55.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 11.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה ג | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.5% | 39.2% | 20.5% |
| ישר! | 11.4% | 12.7% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 11.1% | 9.4% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 8.6% | 11.6% | 5.7% |
| ביחד | 8.0% | 7.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 4.5% | 2.5% | 6.4% |
| רע״ם | 3.9% | 0.9% | 5.9% |
| ש״ס | 3.6% | 5.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 4.1% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 3.4% | 2.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.7% | 0.7% | 8.8% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.4% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 55.8% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 35.0% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 5.6% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 53.9% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,772 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 57.2% | 33.8% | 0.5% | 5.7% | 46.6% | 4,733 | ישראל ביתנו 20.9% |
| 2009 | 73.1%▲15.9 | 22.6%▼11.2 | 0.8%▲0.3 | 0.6%▼5.2 | 44.9% | 4,334 | הליכוד 27.8% |
| 2013 | 69.9%▼3.3 | 22.4%▼0.2 | 0.7%▼0.1 | 3.5%▲3.0 | 46.3% | 4,302 | הליכוד ביתנו 41.8% |
| 2015 | 70.8%▲1.0 | 17.8%▼4.6 | 1.0%▲0.3 | 9.5%▲6.0 | 52.6% | 5,004 | הליכוד 38.3% |
| אפר׳ 2019 | 72.7%▲1.9 | 20.2%▲2.4 | 1.1%▲0.1 | 4.9%▼4.6 | 50.0% | 4,666 | הליכוד 43.6% |
| ספט׳ 2019 | 59.2%▼13.6 | 23.0%▲2.9 | 1.4%▲0.3 | 15.6%▲10.7 | 49.2% | 4,375 | הליכוד 44.1% |
| 2020 | 63.4%▲4.3 | 34.0%▲11.0 | 1.9%▲0.4 | – | 50.6% | 4,476 | הליכוד 50.6% |
| 2021 | 63.1%▼0.3 | 33.4%▼0.6 | 1.4%▼0.5 | – | 42.4% | 3,755 | הליכוד 45.0% |
| 2022 | 67.7%▲4.6 | 27.8%▼5.6 | 2.2%▲0.9 | 0.0% | 47.3% | 4,148 | הליכוד 43.8% |
| 2026 | 55.8%▼11.8 | 35.0%▲7.2 | 5.6%▲3.3 | 2.6%▲2.6 | 53.9% | 4,772 | הליכוד 38.5% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 631 | חילוני | 3,710 | 1,734 | 55.0% | 35.6% | 6.6% |
| 632 | חילוני | 3,880 | 2,445 | 59.4% | 30.5% | 6.1% |
| 633 | חילוני | 3,700 | הערכה (אזור 632) | 59.4% | 30.5% | 6.1% |
| 634 | חילוני | 3,700 | 593 | 43.5% | 52.1% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.