שכונה ו
שכונה בבאר שבע · 6 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 21,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 66.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה ו | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 37.3% | 39.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 12.9% | 9.4% | 5.9% |
| ש״ס | 12.4% | 5.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 10.2% | 11.6% | 5.7% |
| ישר! | 8.8% | 12.7% | 16.1% |
| ביחד | 4.6% | 7.3% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 4.1% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 3.4% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 1.6% | 2.5% | 6.4% |
| רע״ם | 1.2% | 0.9% | 5.9% |
| יהדות התורה | 1.1% | 0.4% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.8% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 0.2% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 0.7% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.2% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 66.2% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 27.9% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.7% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 60.8% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,691 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 55.3% | 36.4% | 0.6% | 5.5% | 48.9% | 5,547 | ישראל ביתנו 24.9% |
| 2009 | 72.7%▲17.4 | 23.8%▼12.5 | 0.5%±0.0 | 0.3%▼5.2 | 50.5% | 6,744 | ישראל ביתנו 32.2% |
| 2013 | 68.0%▼4.8 | 23.2%▼0.6 | 0.6%▲0.1 | 3.0%▲2.7 | 51.0% | 6,730 | הליכוד ביתנו 43.3% |
| 2015 | 73.1%▲5.2 | 16.8%▼6.4 | 0.4%▼0.2 | 8.8%▲5.8 | 58.1% | 6,978 | הליכוד 33.6% |
| אפר׳ 2019 | 79.1%▲5.9 | 14.7%▼2.1 | 0.3%▼0.1 | 5.1%▼3.7 | 55.3% | 6,870 | הליכוד 40.0% |
| ספט׳ 2019 | 62.2%▼16.9 | 17.9%▲3.2 | 0.4%▲0.1 | 18.8%▲13.7 | 55.4% | 6,748 | הליכוד 37.7% |
| 2020 | 67.7%▲5.5 | 30.9%▲13.1 | 0.7%▲0.3 | – | 55.8% | 6,789 | הליכוד 44.0% |
| 2021 | 67.0%▼0.8 | 30.4%▼0.6 | 0.7%▼0.1 | – | 50.6% | 6,437 | הליכוד 38.5% |
| 2022 | 72.3%▲5.3 | 25.3%▼5.1 | 0.7%▲0.1 | 0.0% | 54.6% | 6,812 | הליכוד 36.9% |
| 2026 | 66.2%▼6.1 | 27.9%▲2.6 | 1.7%▲1.0 | 3.0%▲3.0 | 60.8% | 7,691 | הליכוד 37.3% |
אזורים סטטיסטיים (6)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 211 | חילוני | 3,640 | 2,456 | 59.9% | 33.7% | 2.4% |
| 212 | חילוני | 4,250 | הערכה (אזור 211) | 59.9% | 33.7% | 2.4% |
| 213 | חילוני | 4,210 | 2,364 | 78.4% | 17.1% | 1.1% |
| 214 | חילוני | 4,310 | הערכה (אזור 312) | 58.7% | 36.0% | 0.1% |
| 215 | מסורתי | 1,990 | הערכה (אזור 216) | 61.5% | 31.7% | 1.7% |
| 216 | חילוני | 2,930 | 2,871 | 61.5% | 31.7% | 1.7% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.