שכונת יא
שכונה בבאר שבע · 5 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,970 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 61.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונת יא | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.7% | 39.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 15.5% | 9.4% | 5.9% |
| ישר! | 10.3% | 12.7% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10.0% | 11.6% | 5.7% |
| ביחד | 5.5% | 7.3% | 9.3% |
| ש״ס | 4.4% | 5.0% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 3.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 4.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 1.8% | 2.5% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.4% | 5.5% |
| רע״ם | 0.5% | 0.9% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.7% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 61.5% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 33.1% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 58.8% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 8,147 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 59.0% | 33.3% | 0.4% | 4.7% | 49.9% | 8,512 | ישראל ביתנו 27.5% |
| 2009 | 75.9%▲16.9 | 21.0%▼12.4 | 0.5%▲0.1 | 0.3%▼4.5 | 52.7% | 8,871 | ישראל ביתנו 33.5% |
| 2013 | 69.7%▼6.2 | 20.9%▼0.1 | 0.9%▲0.4 | 3.0%▲2.7 | 53.3% | 9,013 | הליכוד ביתנו 44.1% |
| 2015 | 73.4%▲3.7 | 16.1%▼4.8 | 0.4%▼0.5 | 9.7%▲6.7 | 58.0% | 9,549 | הליכוד 38.9% |
| אפר׳ 2019 | 75.7%▲2.4 | 16.4%▲0.3 | 0.2%▼0.1 | 6.4%▼3.3 | 55.6% | 8,731 | הליכוד 42.5% |
| ספט׳ 2019 | 54.3%▼21.5 | 21.1%▲4.7 | 0.2%±0.0 | 23.3%▲16.9 | 55.5% | 8,717 | הליכוד 39.8% |
| 2020 | 62.0%▲7.7 | 37.0%▲15.9 | 0.3%▲0.2 | – | 56.9% | 8,885 | הליכוד 48.0% |
| 2021 | 57.6%▼4.4 | 39.7%▲2.7 | 0.4%±0.0 | – | 50.8% | 7,989 | הליכוד 40.7% |
| 2022 | 64.1%▲6.5 | 33.2%▼6.5 | 0.3%▼0.1 | 0.0% | 54.4% | 8,143 | הליכוד 41.1% |
| 2026 | 61.5%▼2.6 | 33.1%▼0.1 | 0.8%▲0.5 | 3.1%▲3.1 | 58.8% | 8,147 | הליכוד 42.7% |
אזורים סטטיסטיים (5)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 221 | חילוני | 2,520 | הערכה (אזור 222) | 59.7% | 34.3% | 1.1% |
| 222 | חילוני | 3,100 | 2,317 | 59.7% | 34.3% | 1.1% |
| 223 | חילוני | 2,370 | 1,330 | 61.9% | 33.0% | 1.0% |
| 224 | חילוני | 1,880 | 3,232 | 63.4% | 31.3% | 0.8% |
| 225 | חילוני | 3,100 | 1,268 | 59.7% | 35.3% | 0.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.