נווה זאב
שכונה בבאר שבע · 6 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 16,250 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 55.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה זאב | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 36.6% | 39.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 15.2% | 9.4% | 5.9% |
| ישר! | 13.8% | 12.7% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10.6% | 11.6% | 5.7% |
| ביחד | 8.5% | 7.3% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 3.4% | 2.7% |
| ש״ס | 3.1% | 5.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 4.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.2% | 2.5% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.7% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.9% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.4% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 55.4% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 39.7% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.5% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 8,414 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 49.3% | 42.9% | 0.3% | 5.8% | 52.1% | 5,856 | ישראל ביתנו 25.7% |
| 2009 | 67.6%▲18.3 | 29.8%▼13.1 | 0.3%±0.0 | 0.2%▼5.6 | 57.1% | 6,371 | ישראל ביתנו 31.4% |
| 2013 | 62.1%▼5.5 | 30.6%▲0.8 | 0.3%±0.0 | 3.1%▲2.9 | 60.7% | 7,514 | הליכוד ביתנו 41.6% |
| 2015 | 67.7%▲5.6 | 21.3%▼9.3 | 0.4%▲0.1 | 10.5%▲7.4 | 68.9% | 9,107 | הליכוד 39.4% |
| אפר׳ 2019 | 71.7%▲4.0 | 21.3%▲0.1 | 0.2%▼0.2 | 6.1%▼4.4 | 66.6% | 10,230 | הליכוד 44.8% |
| ספט׳ 2019 | 57.8%▼14.0 | 24.5%▲3.1 | 0.3%▲0.1 | 17.1%▲11.0 | 65.7% | 10,228 | הליכוד 46.3% |
| 2020 | 63.7%▲6.0 | 35.4%▲11.0 | 0.4%▲0.1 | – | 66.8% | 10,550 | הליכוד 53.6% |
| 2021 | 60.7%▼3.0 | 37.4%▲2.0 | 0.3%▼0.1 | – | 60.6% | 7,769 | הליכוד 44.1% |
| 2022 | 60.3%▼0.4 | 37.1%▼0.3 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 64.0% | 7,802 | הליכוד 39.6% |
| 2026 | 55.4%▼4.9 | 39.7%▲2.7 | 0.6%▲0.2 | 3.8%▲3.8 | 69.5% | 8,414 | הליכוד 36.6% |
אזורים סטטיסטיים (6)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 711 | חילוני | 2,410 | 2,046 | 51.7% | 42.9% | 1.1% |
| 712 | חילוני | 2,310 | הערכה (אזור 711) | 51.7% | 42.9% | 1.1% |
| 713 | חילוני | 2,810 | 2,057 | 56.0% | 39.7% | 0.2% |
| 714 | חילוני | 3,910 | 1,751 | 56.0% | 37.9% | 0.7% |
| 715 | חילוני | 2,460 | הערכה (אזור 711) | 51.7% | 42.9% | 1.1% |
| 722 | מסורתי | 2,350 | 2,560 | 57.4% | 38.4% | 0.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.