בית אריה-עופרים
סמל למ״ס 3652 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 5,370 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 62.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית אריה-עופרים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.2% | 20.5% | 838091 | 207 מתוך 1,192205 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
| ישר! | 14.7% | 16.1% | 393279 | 727 מתוך 1,192709 מתוך 1,03827 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 11.8% | 5.7% | 828068 | 209 מתוך 1,192208 מתוך 1,03841 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 10.9% | 5.1% | 838020 | 208 מתוך 1,192207 מתוך 1,038102 מתוך 127 |
| ביחד | 10.6% | 9.3% | 504382 | 593 מתוך 1,192591 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878584 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 686683 | 364 מתוך 1,192335 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 1.7% | 817847 | 218 מתוך 1,192215 מתוך 1,03863 מתוך 127 |
| ש״ס | 2.6% | 5.3% | 777480 | 269 מתוך 1,192264 מתוך 1,03825 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 1.5% | 6.4% | 282676 | 847 מתוך 1,192766 מתוך 1,03831 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.6% | 5.5% | 848273 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03830 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767428 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03886 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606749 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 62.6% | 44.0% | 716619 | 352 מתוך 1,192350 מתוך 1,038103 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 31.6% | 37.8% | 403381 | 718 מתוך 1,192693 מתוך 1,03825 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878583 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03822 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.8% | 78.0% | 474740 | 633 מתוך 1,192548 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 3,410 | 5,690,682 | 859091 | 179 מתוך 1,192101 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 51.9% | 33.2% | 0.1% | 14.1% | 70.0% | 1,515 | הליכוד 27.1% |
| 2009 | 72.8%▲20.8 | 24.7%▼8.5 | 0.1%▼0.1 | 0.7%▼13.4 | 73.4% | 1,749 | הליכוד 54.0% |
| 2013 | 64.2%▼8.6 | 30.1%▲5.4 | 0.0%▼0.1 | 3.8%▲3.0 | 75.0% | 2,096 | הליכוד ביתנו 41.7% |
| 2015 | 67.1%▲3.0 | 22.3%▼7.8 | 0.1%▲0.1 | 10.3%▲6.5 | 78.8% | 2,404 | הליכוד 38.8% |
| אפר׳ 2019 | 61.0%▼6.1 | 27.6%▲5.3 | 0.0%▼0.1 | 10.9%▲0.6 | 74.8% | 2,664 | הליכוד 42.5% |
| ספט׳ 2019 | 63.3%▲2.3 | 29.3%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 6.8%▼4.1 | 73.0% | 2,623 | הליכוד 44.8% |
| 2020 | 69.2%▲5.9 | 30.3%▲0.9 | 0.0%±0.0 | – | 72.9% | 2,641 | הליכוד 55.0% |
| 2021 | 63.0%▼6.1 | 35.1%▲4.8 | 0.0%±0.0 | – | 70.5% | 2,636 | הליכוד 39.3% |
| 2022 | 67.4%▲4.4 | 30.5%▼4.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 70.9% | 2,754 | הליכוד 41.2% |
| 2026 | 62.6%▼4.9 | 31.6%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲5.4 | 77.8% | 3,410 | הליכוד 33.2% |
מפקד 2022
| בית אריה-עופרים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 5,370 | 9,601,720 | 849089 | 184 מתוך 1,162105 מתוך 1,02714 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 4,264 | – | 758035 | 297 מתוך 1,162210 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332886 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,02716 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 7.3% | 12.4% | 272172 | 834 מתוך 1,151803 מתוך 1,01632 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.8% | 25.8% | 282014 | 828 מתוך 1,159817 מתוך 1,027105 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.2% | 25.3% | 424217 | 588 מתוך 1,012579 מתוך 1,003101 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 127,900 | 104,300 | 615672 | 453 מתוך 1,160450 מתוך 1,02735 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.3% | 69.8% | 420 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פדואל 3.2 ק״מ · עלי זהב 4.2 ק״מ · ברוכין 6.6 ק״מ · ניל"י 7.8 ק״מ · נווה צוף 7.8 ק״מ