בית אל
סמל למ״ס 3574 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 5,630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית אל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 71.3% | 5.1% | 989884 | 25 מתוך 1,19225 מתוך 1,03821 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 12.6% | 5.7% | 848172 | 190 מתוך 1,192189 מתוך 1,03835 מתוך 127 |
| הליכוד | 8.6% | 20.5% | 433633 | 677 מתוך 1,192657 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 0.2% | 979679 | 39 מתוך 1,19238 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453819 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.4% | 5.3% | 696568 | 363 מתוך 1,192356 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| ביחד | 0.7% | 9.3% | 14415 | 1,018 מתוך 1,192988 מתוך 1,038103 מתוך 127 |
| ישר! | 0.6% | 16.1% | 11527 | 1,042 מתוך 1,192981 מתוך 1,03890 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14417 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777460 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13628 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,03881 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 6725 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485686 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364024 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.5% | 44.0% | 979783 | 34 מתוך 1,19233 מתוך 1,03823 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.7% | 37.8% | 8423 | 1,087 מתוך 1,192992 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354074 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14417 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 80.1% | 78.0% | 676966 | 386 מתוך 1,192317 מתוך 1,03844 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 3,223 | 5,690,682 | 859090 | 180 מתוך 1,192102 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.8% | 0.4% | 0.0% | 0.6% | 89.1% | 2,279 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 81.9% |
| 2009 | 99.0%▲0.2 | 0.2%▼0.2 | 0.1%▲0.1 | 0.2%▼0.4 | 85.9% | 2,409 | האיחוד הלאומי 68.2% |
| 2013 | 97.1%▼1.9 | 0.6%▲0.4 | 0.1%±0.0 | 2.0%▲1.8 | 85.7% | 2,653 | הבית היהודי 69.4% |
| 2015 | 98.2%▲1.1 | 0.3%▼0.3 | 0.0%▼0.1 | 1.2%▼0.8 | 85.0% | 2,726 | הבית היהודי 58.8% |
| אפר׳ 2019 | 93.9%▼4.3 | 0.7%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲4.1 | 85.1% | 2,819 | איחוד מפלגות הימין 71.1% |
| ספט׳ 2019 | 99.1%▲5.2 | 0.8%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.4 | 81.6% | 2,739 | ימינה 67.5% |
| 2020 | 99.3%▲0.2 | 0.4%▼0.3 | 0.1%▲0.1 | – | 80.1% | 2,683 | ימינה 67.5% |
| 2021 | 97.9%▼1.4 | 1.3%▲0.9 | 0.0%▼0.1 | – | 76.6% | 2,600 | הציונות הדתית 74.8% |
| 2022 | 98.5%▲0.6 | 1.1%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.2% | 2,698 | הציונות הדתית 83.2% |
| 2026 | 97.5%▼1.0 | 1.7%▲0.6 | 0.1%▲0.1 | 0.5%▲0.5 | 80.1% | 3,223 | הציונות הדתית וזהות 71.3% |
מפקד 2022
| בית אל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 5,630 | 9,601,720 | 859091 | 179 מתוך 1,162101 מתוך 1,02712 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 7,606 | – | 929380 | 94 מתוך 1,16274 מתוך 1,02725 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 20 | 30 | 111152 | 1,024 מתוך 1,162907 מתוך 1,02754 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 6.5% | 12.4% | 231865 | 881 מתוך 1,151833 מתוך 1,01639 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.3% | 25.8% | 534747 | 547 מתוך 1,159544 מתוך 1,02766 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 25.9% | 25.3% | 757553 | 252 מתוך 1,012247 מתוך 1,00357 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 92,500 | 104,300 | 191120 | 939 מתוך 1,160915 מתוך 1,02799 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 95.5% | 69.8% | 45 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עפרה 3.9 ק״מ · פסגות 4.8 ק״מ · תל ציון 7.1 ק״מ · כוכב יעקב 7.2 ק״מ · עטרת 7.8 ק״מ