חזון עובדיה
שכונה בבית שמש · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 7,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2022: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 94.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.1 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חזון עובדיה | בית שמש | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 68.8% | 41.0% | 5.5% |
| ש״ס | 14.4% | 15.8% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 6.0% | 8.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 8.1% | 5.1% |
| הליכוד | 1.7% | 13.9% | 20.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 0.2% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.2% | 2.7% |
| ביחד | 0.2% | 1.8% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.2% | 1.7% |
| ישר! | 0.0% | 2.6% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 1.6% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 0.0% | 0.4% | 6.4% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 5.1% | 4.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 94.4% | 88.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.2% | 6.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 1.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.6% | 67.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,550 | 65,511 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 99.6% | 0.4% | 0.0% | 0.0% | 75.4% | 1,647 | יהדות התורה 64.1% |
| 2026 | 94.4%▼5.1 | 0.2%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.2%▲0.2 | 76.6% | 2,550 | יהדות התורה 68.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 432 | חרדי | 7,350 | 2,550 | 94.4% | 0.2% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.