רמת לח"י
שכונה בבית שמש · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 82.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת לח"י | בית שמש | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.0% | 13.9% | 20.5% |
| ש״ס | 14.3% | 15.8% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 11.2% | 8.1% | 5.7% |
| ישר! | 5.8% | 2.6% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.4% | 8.1% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 1.6% | 5.9% |
| ביחד | 3.1% | 1.8% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 1.2% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.7% | 41.0% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 0.3% | 0.4% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.8% | 4.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 82.3% | 88.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 13.0% | 6.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 1.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 65.4% | 67.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,239 | 65,511 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 65.4% | 23.4% | 0.3% | 4.4% | 57.9% | 1,055 | ש״ס 28.0% |
| 2009 | 80.2%▲14.8 | 17.5%▼6.0 | 0.2%▼0.1 | 0.1%▼4.3 | 56.1% | 1,031 | הליכוד 29.5% |
| 2013 | 77.3%▼2.9 | 17.0%▼0.4 | 0.5%▲0.3 | 3.5%▲3.4 | 55.0% | 1,097 | הליכוד ביתנו 41.8% |
| 2015 | 79.9%▲2.6 | 12.7%▼4.3 | 0.2%▼0.3 | 6.8%▲3.3 | 63.6% | 1,266 | הליכוד 51.3% |
| אפר׳ 2019 | 80.9%▲0.9 | 13.4%▲0.6 | 0.1%▼0.1 | 4.8%▼2.0 | 61.5% | 1,573 | הליכוד 54.2% |
| ספט׳ 2019 | 76.8%▼4.1 | 16.0%▲2.6 | 0.0%▼0.1 | 6.4%▲1.7 | 58.1% | 1,164 | הליכוד 47.4% |
| 2020 | 80.6%▲3.8 | 18.9%▲2.9 | 0.1%▲0.1 | – | 62.5% | 1,266 | הליכוד 56.2% |
| 2021 | 77.4%▼3.2 | 21.0%▲2.2 | 0.2%▲0.1 | – | 56.4% | 1,145 | הליכוד 49.3% |
| 2022 | 83.8%▲6.4 | 15.5%▼5.5 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 60.0% | 1,211 | הליכוד 46.2% |
| 2026 | 82.3%▼1.5 | 13.0%▼2.5 | 0.0%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 65.4% | 1,239 | הליכוד 49.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 124 | מסורתי | 4,450 | 1,239 | 82.3% | 13.0% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.