עין חוד

סמל למ״ס 1320 · ערבי מוסלמי · כפר ערבי · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 320 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.7 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262009: מחנה נתניהו 8.9%2013: מחנה נתניהו 33.0%2015: מחנה נתניהו 15.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 36.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 0.9%2020: מחנה נתניהו 0.0%2021: מחנה נתניהו 1.0%2022: מחנה נתניהו 0.0%2026: מחנה נתניהו 0.0%2009: המחנה שמולו 8.9%2013: המחנה שמולו 2.9%2015: המחנה שמולו 0.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 15.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.6%2020: המחנה שמולו 0.7%2021: המחנה שמולו 4.2%2022: המחנה שמולו 5.5%2026: המחנה שמולו 2.2%2009: מפלגות ערביות 75.6%2013: מפלגות ערביות 60.2%2015: מפלגות ערביות 80.6%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 44.9%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 95.5%2020: מפלגות ערביות 99.3%2021: מפלגות ערביות 94.8%2022: מפלגות ערביות 93.6%2026: מפלגות ערביות 97.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהעין חודישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת76.4%8.8%99839411 מתוך 1,19211 מתוך 616 מתוך 86
רע״ם20.9%5.9%912088108 מתוך 1,19248 מתוך 6111 מתוך 86
הדמוקרטים2.2%6.4%346720774 מתוך 1,19220 מתוך 6167 מתוך 86
הליכוד0.0%20.5%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ישר!0.0%16.1%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%692562286 מתוך 1,19239 מתוך 6127 מתוך 86
גוש ביבי0.0%44.0%––––––
גוש השינוי2.2%37.8%1155121,061 מתוך 1,19226 מתוך 6175 מתוך 86
המפלגות הערביות97.3%14.7%95589249 מתוך 1,19222 מתוך 617 מתוך 86
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה81.7%78.0%805579232 מתוך 1,19227 מתוך 6118 מתוך 86
קולות כשרים1825,690,6826221,118 מתוך 1,19260 מתוך 6184 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
20098.9%8.9%75.6%0.0%40.7%45חד״ש 31.1%
201333.0%▲24.12.9%▼6.060.2%▼15.41.9%▲1.977.7%103בל״ד 56.3%
201515.7%▼17.30.9%▼2.080.6%▲20.40.0%▼1.968.6%108הרשימה המשותפת 80.6%
אפר׳ 201936.2%▲20.515.9%▲15.044.9%▼35.60.0%±0.036.9%69ש״ס 30.4%
ספט׳ 20190.9%▼35.33.6%▼12.495.5%▲50.60.0%±0.060.1%112הרשימה המשותפת 95.5%
20200.0%▼0.90.7%▼2.899.3%▲3.7–70.6%137הרשימה המשותפת 99.3%
20211.0%▲1.04.2%▲3.494.8%▼4.5–49.5%96הרשימה המשותפת 78.1%
20220.0%▼1.05.5%▲1.393.6%▼1.20.0%52.9%109בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 43.1%
20260.0%±0.02.2%▼3.397.3%▲3.70.0%±0.081.7%182הרשימה המשותפת 76.4%

מפקד 2022

עין חודישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3209,601,7205241,094 מתוך 1,16260 מתוך 6183 מתוך 86
תושבים לקמ״ר4,614–771873270 מתוך 1,16250 מתוך 6124 מתוך 86
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2630213818874 מתוך 1,16228 מתוך 6170 מתוך 86
בני 65 ומעלה3.9%12.4%111041,018 מתוך 1,15155 מתוך 6183 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)8.2%25.8%4871,118 מתוך 1,15956 מתוך 6180 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)74,800104,30063771,090 מתוך 1,16039 מתוך 6180 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202253.2%69.8%1,077 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים