צמרת גדרה
שכונה בגדרה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,590 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צמרת גדרה | גדרה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.8% | 28.5% | 20.5% |
| ישר! | 23.8% | 21.7% | 16.1% |
| ביחד | 14.1% | 13.3% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 7.7% | 8.8% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 6.6% | 6.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.4% | 6.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 4.7% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 4.8% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.4% | 1.7% |
| ש״ס | 2.0% | 2.8% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 44.0% | 47.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.8% | 47.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.9% | 4.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.0% | 78.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,427 | 17,462 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.5% | 54.9% | 0.1% | 13.7% | 68.8% | 1,460 | קדימה 30.8% |
| 2009 | 45.8%▲15.3 | 51.1%▼3.8 | 0.2%▲0.1 | 0.7%▼13.0 | 70.5% | 2,324 | קדימה 36.2% |
| 2013 | 41.1%▼4.7 | 52.8%▲1.7 | 0.1%▼0.1 | 4.5%▲3.8 | 76.9% | 3,056 | הליכוד ביתנו 24.5% |
| 2015 | 42.8%▲1.7 | 45.5%▼7.3 | 0.0%▼0.1 | 11.4%▲7.0 | 79.1% | 3,384 | הליכוד 27.2% |
| אפר׳ 2019 | 49.5%▲6.7 | 44.0%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 6.0%▼5.4 | 77.2% | 4,294 | כחול לבן 36.9% |
| ספט׳ 2019 | 43.0%▼6.5 | 49.0%▲5.0 | 0.0%±0.0 | 7.2%▲1.2 | 77.2% | 4,311 | כחול לבן 39.0% |
| 2020 | 47.8%▲4.8 | 51.8%▲2.8 | 0.0%±0.0 | – | 77.5% | 4,376 | כחול לבן 40.1% |
| 2021 | 47.3%▼0.5 | 51.2%▼0.6 | 0.0%±0.0 | – | 69.6% | 4,112 | הליכוד 30.3% |
| 2022 | 48.8%▲1.5 | 49.5%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 70.1% | 4,237 | הליכוד 29.2% |
| 2026 | 44.0%▼4.8 | 50.8%▲1.3 | 0.2%▲0.2 | 4.9%▲4.9 | 79.0% | 4,427 | הליכוד 26.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | חילוני | 4,590 | 4,427 | 44.0% | 50.8% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.