ע'ג'ר
סמל למ״ס 4501 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 2,630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 8.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ע'ג'ר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.8% | 16.1% | 7810076 | 256 מתוך 1,1921 מתוך 6197 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 25.7% | 6.4% | 8510080 | 178 מתוך 1,1921 מתוך 6181 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 15.2% | 8.8% | 92084 | 99 מתוך 1,19261 מתוך 6165 מתוך 408 |
| הליכוד | 8.4% | 20.5% | 4210050 | 687 מתוך 1,1921 מתוך 61203 מתוך 408 |
| רע״ם | 4.2% | 5.9% | 88083 | 138 מתוך 1,19261 מתוך 6170 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 1.7% | 8310087 | 200 מתוך 1,1921 מתוך 6153 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 0.0% | 100100100 | 4 מתוך 1,1921 מתוך 613 מתוך 408 |
| ביחד | 0.8% | 9.3% | 1510016 | 1,010 מתוך 1,1921 מתוך 61342 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.8% | 5.9% | 229719 | 921 מתוך 1,1923 מתוך 61328 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 2.7% | 1610018 | 996 מתוך 1,1921 מתוך 61334 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.4% | 5.1% | 1310020 | 1,034 מתוך 1,1921 מתוך 61326 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 389249 | 664 מתוך 1,1925 מתוך 61181 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.7% | 0.8% | 979398 | 33 מתוך 1,1925 מתוך 618 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 12.6% | 44.0% | 3110041 | 812 מתוך 1,1921 מתוך 61237 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 64.0% | 37.8% | 5810050 | 506 מתוך 1,1921 מתוך 61206 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 19.4% | 14.7% | 89083 | 136 מתוך 1,19261 מתוך 6171 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.8% | 3810040 | 720 מתוך 1,1921 מתוך 61237 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 50.3% | 78.0% | 101 | 1,183 מתוך 1,19261 מתוך 61404 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 1,023 | 5,690,682 | 751377 | 296 מתוך 1,19253 מתוך 6193 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 33.9% | 47.6% | 12.7% | 1.0% | 29.7% | 307 | העבודה-מימד 32.9% |
| 2009 | 43.5%▲9.6 | 45.9%▼1.7 | 5.9%▼6.8 | 1.6%▲0.6 | 22.6% | 253 | העבודה 36.8% |
| 2013 | 47.8%▲4.3 | 45.5%▼0.3 | 2.8%▼3.2 | 0.9%▼0.7 | 55.9% | 756 | הליכוד ביתנו 33.5% |
| 2015 | 34.6%▼13.1 | 30.8%▼14.7 | 3.2%▲0.4 | 30.1%▲29.2 | 46.9% | 684 | כולנו 30.0% |
| אפר׳ 2019 | 58.8%▲24.1 | 35.6%▲4.7 | 1.5%▼1.7 | 0.2%▼29.9 | 36.8% | 599 | כולנו 36.7% |
| ספט׳ 2019 | 61.3%▲2.6 | 23.0%▼12.5 | 11.7%▲10.2 | 0.7%▲0.5 | 36.8% | 608 | הליכוד 38.0% |
| 2020 | 49.8%▼11.6 | 33.5%▲10.5 | 14.3%▲2.7 | – | 39.7% | 669 | ש״ס 27.4% |
| 2021 | 61.4%▲11.6 | 32.3%▼1.1 | 5.5%▼8.9 | – | 48.4% | 844 | הליכוד 30.6% |
| 2022 | 22.3%▼39.1 | 55.8%▲23.4 | 18.1%▲12.6 | 0.2% | 30.1% | 547 | המחנה הממלכתי 24.3% |
| 2026 | 12.6%▼9.7 | 64.0%▲8.3 | 19.4%▲1.3 | 2.3%▲2.2 | 50.3% | 1,023 | ישר! 36.8% |
מפקד 2022
| ע'ג'ר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,630 | 9,601,720 | 802080 | 236 מתוך 1,16249 מתוך 6181 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 13,145 | – | 9998100 | 18 מתוך 1,1622 מתוך 611 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 26 | 30 | 213813 | 874 מתוך 1,16228 מתוך 61335 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 4.3% | 12.4% | 12158 | 1,000 מתוך 1,15148 מתוך 61373 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.4% | 25.8% | 136219 | 1,004 מתוך 1,15924 מתוך 61328 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 92,900 | 104,300 | 199327 | 938 מתוך 1,1605 מתוך 61297 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 34.8% | 69.8% | 1,132 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יובל 3.6 ק״מ · מעיין ברוך 3.7 ק״מ · דן 4.4 ק״מ · מטולה 4.4 ק״מ · דפנה 4.7 ק״מ