גיורא
שכונה בגבעת שמואל · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,650 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 65.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.9 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גיורא | גבעת שמואל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 22.5% | 17.9% | 5.1% |
| הליכוד | 19.9% | 19.8% | 20.5% |
| ישר! | 12.4% | 14.8% | 16.1% |
| ביחד | 9.6% | 14.5% | 9.3% |
| ש״ס | 7.2% | 4.5% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 7.1% | 6.1% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.9% | 7.4% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 4.2% | 4.5% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 4.0% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 3.4% | 4.3% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 0.4% | 0.2% |
| יהדות התורה | 0.7% | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 65.2% | 56.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 29.7% | 38.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 4.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.8% | 79.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,856 | 17,944 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 45.2% | 38.8% | 0.2% | 14.2% | 63.1% | 823 | קדימה 21.4% |
| 2009 | 64.7%▲19.5 | 31.7%▼7.0 | 0.6%▲0.3 | 1.0%▼13.2 | 69.2% | 1,698 | הליכוד 27.7% |
| 2013 | 63.1%▼1.6 | 31.1%▼0.6 | 0.3%▼0.3 | 3.8%▲2.8 | 72.7% | 1,827 | הבית היהודי 28.8% |
| 2015 | 65.3%▲2.2 | 26.0%▼5.2 | 0.1%▼0.2 | 8.5%▲4.7 | 76.7% | 1,876 | הבית היהודי 26.4% |
| אפר׳ 2019 | 66.9%▲1.6 | 26.1%▲0.2 | 0.2%▲0.1 | 6.4%▼2.1 | 75.9% | 1,857 | הליכוד 25.4% |
| ספט׳ 2019 | 67.7%▲0.8 | 28.1%▲1.9 | 0.3%▲0.1 | 3.5%▼2.8 | 74.0% | 1,778 | ימינה 30.8% |
| 2020 | 70.3%▲2.6 | 28.7%▲0.7 | 0.5%▲0.2 | – | 73.4% | 1,789 | הליכוד 30.3% |
| 2021 | 67.8%▼2.5 | 30.8%▲2.0 | 0.2%▼0.3 | – | 71.4% | 1,735 | ימינה 21.4% |
| 2022 | 68.1%▲0.3 | 30.3%▼0.4 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 71.8% | 1,763 | הציונות הדתית 27.5% |
| 2026 | 65.2%▼2.9 | 29.7%▼0.7 | 0.3%▲0.1 | 4.0%▲4.0 | 74.8% | 1,856 | הציונות הדתית וזהות 22.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | דתי | 950 | הערכה (אזור 1) | 60.1% | 35.6% | 0.1% |
| 3 | דתי | 4,700 | 1,856 | 65.2% | 29.7% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.