השחר
שכונה בגבעת שמואל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 60.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 10.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | השחר | גבעת שמואל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 22.2% | 19.8% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 16.8% | 17.9% | 5.1% |
| ישר! | 11.7% | 14.8% | 16.1% |
| ביחד | 9.8% | 14.5% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 8.7% | 4.3% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 7.1% | 6.1% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.8% | 7.4% | 1.7% |
| ש״ס | 5.5% | 4.5% | 5.3% |
| הדמוקרטים | 3.9% | 4.5% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 4.0% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.4% | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.4% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 60.9% | 56.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 34.1% | 38.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 4.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.2% | 79.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,525 | 17,944 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 54.7% | 32.6% | 0.0% | 11.3% | 67.9% | 1,915 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 26.8% |
| 2009 | 65.9%▲11.3 | 30.3%▼2.3 | 0.1%▲0.1 | 1.0%▼10.4 | 66.6% | 1,362 | הליכוד 29.0% |
| 2013 | 63.3%▼2.7 | 30.3%±0.0 | 0.4%▲0.3 | 4.1%▲3.1 | 69.3% | 1,421 | הליכוד ביתנו 26.9% |
| 2015 | 67.9%▲4.6 | 22.6%▼7.7 | 0.0%▼0.4 | 9.3%▲5.2 | 72.3% | 1,481 | הליכוד 27.1% |
| אפר׳ 2019 | 70.3%▲2.5 | 23.1%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 6.4%▼2.8 | 69.6% | 1,483 | הליכוד 29.4% |
| ספט׳ 2019 | 68.2%▼2.2 | 23.7%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 7.7%▲1.3 | 65.4% | 1,388 | הליכוד 28.7% |
| 2020 | 70.6%▲2.4 | 28.9%▲5.2 | 0.1%▲0.1 | – | 67.6% | 1,441 | הליכוד 37.3% |
| 2021 | 69.7%▼0.9 | 28.8%▼0.1 | 0.2%▲0.1 | – | 60.5% | 1,269 | הליכוד 25.6% |
| 2022 | 71.1%▲1.4 | 27.1%▼1.7 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 61.9% | 1,275 | הליכוד 29.0% |
| 2026 | 60.9%▼10.1 | 34.1%▲7.0 | 0.1%▲0.1 | 3.3%▲3.3 | 72.2% | 1,525 | הליכוד 22.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | דתי | 3,280 | 1,525 | 60.9% | 34.1% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.