נחליאל
שכונה בחדרה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 5.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחליאל | חדרה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 28.9% | 35.7% | 20.5% |
| ישר! | 18.6% | 18.0% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 17.1% | 8.4% | 5.9% |
| ביחד | 12.0% | 9.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 9.0% | 7.1% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.8% | 4.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.7% | 3.3% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.4% | 4.0% | 6.4% |
| ש״ס | 1.5% | 5.7% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.8% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.6% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.4% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.3% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 44.2% | 54.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.1% | 39.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.8% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 71.6% | 69.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 457 | 58,351 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 42.6% | 43.6% | 0.3% | 11.2% | 57.4% | 2,956 | קדימה 24.9% |
| 2009 | 57.4%▲14.8 | 39.1%▼4.5 | 0.3%±0.0 | 0.3%▼10.9 | 58.9% | 3,074 | קדימה 28.3% |
| 2013 | 54.0%▼3.4 | 37.8%▼1.3 | 0.4%▲0.1 | 5.3%▲5.1 | 60.2% | 3,215 | הליכוד ביתנו 28.9% |
| 2015 | 57.2%▲3.2 | 27.5%▼10.2 | 0.1%▼0.3 | 14.9%▲9.6 | 66.7% | 3,598 | הליכוד 30.7% |
| אפר׳ 2019 | 65.9%▲8.6 | 28.3%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 5.3%▼9.6 | 64.3% | 3,556 | הליכוד 36.0% |
| ספט׳ 2019 | 59.8%▼6.1 | 31.8%▲3.6 | 0.1%▲0.1 | 7.6%▲2.2 | 64.3% | 3,570 | הליכוד 36.0% |
| 2020 | 65.7%▲5.9 | 33.7%▲1.8 | 0.3%▲0.2 | – | 64.6% | 3,625 | הליכוד 43.1% |
| 2021 | 59.5%▼6.2 | 38.9%▲5.2 | 0.0%▼0.3 | – | 59.2% | 2,273 | הליכוד 35.2% |
| 2022 | 42.4%▼17.1 | 55.9%▲17.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 61.8% | 399 | הליכוד 27.8% |
| 2026 | 44.2%▲1.8 | 50.1%▼5.8 | 0.2%▲0.2 | 4.8%▲4.8 | 71.6% | 457 | הליכוד 28.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 212 | חילוני | 3,450 | 457 | 44.2% | 50.1% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.