אחוזה
שכונה בחיפה · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אחוזה | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 33.2% | 22.3% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 19.6% | 10.4% | 6.4% |
| ביחד | 17.8% | 12.3% | 9.3% |
| הליכוד | 11.9% | 18.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 10.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 2.9% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 1.8% | 3.0% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.3% | 9.7% | 8.8% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.4% | 1.7% |
| רע״ם | 0.5% | 1.2% | 5.9% |
| ש״ס | 0.2% | 2.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 3.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 17.9% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 77.4% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.8% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.7% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,876 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.5% | 64.2% | 0.5% | 12.5% | 66.1% | 4,790 | קדימה 35.1% |
| 2009 | 36.9%▲15.4 | 58.4%▼5.8 | 0.8%▲0.3 | 1.5%▼11.0 | 66.0% | 5,704 | קדימה 33.9% |
| 2013 | 32.7%▼4.1 | 62.0%▲3.5 | 0.6%▼0.2 | 2.7%▲1.2 | 68.0% | 6,111 | יש עתיד 22.7% |
| 2015 | 26.2%▼6.5 | 64.8%▲2.8 | 0.5%▼0.1 | 8.4%▲5.7 | 68.4% | 5,727 | המחנה הציוני 40.7% |
| אפר׳ 2019 | 28.4%▲2.2 | 65.5%▲0.7 | 0.6%±0.0 | 5.1%▼3.3 | 67.1% | 5,764 | כחול לבן 47.6% |
| ספט׳ 2019 | 22.8%▼5.6 | 69.2%▲3.7 | 0.8%▲0.2 | 6.8%▲1.7 | 65.2% | 5,612 | כחול לבן 48.9% |
| 2020 | 24.7%▲1.9 | 73.6%▲4.4 | 1.4%▲0.6 | – | 65.2% | 5,657 | כחול לבן 54.7% |
| 2021 | 22.7%▼2.0 | 75.1%▲1.5 | 0.6%▼0.8 | – | 62.7% | 5,426 | יש עתיד 27.9% |
| 2022 | 20.7%▼2.0 | 76.4%▲1.3 | 1.1%▲0.5 | 0.0% | 61.3% | 5,704 | יש עתיד 40.5% |
| 2026 | 17.9%▼2.8 | 77.4%▲1.0 | 1.8%▲0.7 | 2.6%▲2.6 | 68.7% | 6,876 | ישר! 33.2% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 435 | – | – | – | – | ||
| 921 | חילוני | 3,260 | 5,839 | 18.1% | 77.2% | 1.8% |
| 922 | חילוני | 3,820 | 1,037 | 16.7% | 78.4% | 1.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.