המושבה הגרמנית
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,480 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 53.8% (ארצי 14.7%), ירידה של 8.6 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | המושבה הגרמנית | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 49.6% | 9.7% | 8.8% |
| ישראל ביתנו | 13.5% | 10.0% | 5.9% |
| ישר! | 8.6% | 22.3% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 8.5% | 10.4% | 6.4% |
| הליכוד | 6.9% | 18.2% | 20.5% |
| ביחד | 4.5% | 12.3% | 9.3% |
| רע״ם | 4.2% | 1.2% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 3.0% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 2.5% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.4% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.4% | 2.9% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.2% | 3.3% | 5.5% |
| ש״ס | 0.1% | 2.0% | 5.3% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 9.1% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 35.1% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 53.8% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.0% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 54.6% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,801 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.6% | 28.7% | 41.9% | 5.9% | 52.0% | 690 | חד״ש 21.9% |
| 2009 | 31.1%▲8.5 | 18.1%▼10.6 | 48.2%▲6.3 | 0.0%▼5.9 | 48.7% | 1,418 | חד״ש 30.4% |
| 2013 | 25.0%▼6.1 | 21.6%▲3.4 | 51.1%▲2.9 | 0.7%▲0.7 | 51.7% | 1,535 | חד״ש 35.2% |
| 2015 | 18.5%▼6.5 | 16.7%▼4.8 | 60.2%▲9.1 | 4.1%▲3.4 | 54.8% | 2,321 | הרשימה המשותפת 60.2% |
| אפר׳ 2019 | 25.2%▲6.6 | 31.7%▲15.0 | 40.2%▼20.0 | 1.6%▼2.5 | 43.4% | 1,443 | חד״ש-תע״ל 32.2% |
| ספט׳ 2019 | 12.6%▼12.5 | 20.9%▼10.8 | 52.3%▲12.1 | 13.1%▲11.5 | 47.7% | 1,602 | הרשימה המשותפת 52.3% |
| 2020 | 12.3%▼0.3 | 27.7%▲6.8 | 59.4%▲7.1 | – | 48.7% | 1,638 | הרשימה המשותפת 59.4% |
| 2021 | 9.9%▼2.3 | 28.9%▲1.2 | 59.1%▼0.3 | – | 40.8% | 1,719 | הרשימה המשותפת 57.5% |
| 2022 | 9.4%▼0.5 | 26.4%▼2.5 | 62.4%▲3.3 | 0.0% | 42.0% | 1,801 | חד״ש-תע״ל 38.6% |
| 2026 | 9.1%▼0.3 | 35.1%▲8.7 | 53.8%▼8.6 | 1.0%▲1.0 | 54.6% | 2,801 | הרשימה המשותפת 49.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 334 | חילוני | 3,480 | 2,801 | 9.1% | 35.1% | 53.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.