חליסא
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: המפלגות הערביות 83.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.6 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חליסא | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 73.3% | 9.7% | 8.8% |
| רע״ם | 10.5% | 1.2% | 5.9% |
| הליכוד | 4.2% | 18.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 10.0% | 5.9% |
| ישר! | 2.9% | 22.3% | 16.1% |
| ביחד | 1.1% | 12.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 0.9% | 10.4% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 2.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 3.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.4% | 2.9% | 5.1% |
| ש״ס | 0.2% | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.4% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 3.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 5.3% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 8.5% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 83.8% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.9% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 52.2% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 544 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 20.0% | 2.7% | 75.1% | 0.0% | 39.1% | 410 | בל״ד 42.2% |
| 2013 | 10.1%▼9.9 | 9.3%▲6.6 | 78.6%▲3.5 | 0.4%▲0.4 | 44.5% | 454 | בל״ד 41.0% |
| 2015 | 11.5%▲1.4 | 6.6%▼2.7 | 79.8%▲1.2 | 1.2%▲0.8 | 46.7% | 486 | הרשימה המשותפת 79.8% |
| 2021 | 9.5% | 14.0% | 75.0% | – | 32.4% | 328 | הרשימה המשותפת 64.9% |
| 2022 | 8.5%▼0.9 | 9.8%▼4.2 | 80.2%▲5.2 | 0.0% | 38.7% | 399 | חד״ש-תע״ל 55.6% |
| 2026 | 5.3%▼3.2 | 8.5%▼1.3 | 83.8%▲3.6 | 0.9%▲0.9 | 52.2% | 544 | הרשימה המשותפת 73.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 711 | חילוני | 1,900 | 544 | 5.3% | 8.5% | 83.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.