הוד הכרמל
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,480 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הוד הכרמל | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 39.4% | 22.3% | 16.1% |
| ביחד | 16.7% | 12.3% | 9.3% |
| הליכוד | 14.9% | 18.2% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 14.0% | 10.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 10.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 2.9% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 1.6% | 3.0% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.5% | 9.7% | 8.8% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.4% | 1.7% |
| רע״ם | 0.3% | 1.2% | 5.9% |
| ש״ס | 0.3% | 2.0% | 5.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| יהדות התורה | 0.0% | 3.3% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 19.7% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 76.1% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.8% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.2% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,252 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.8% | 73.3% | 0.3% | 11.1% | 70.3% | 1,973 | קדימה 48.1% |
| 2009 | 27.2%▲13.4 | 69.1%▼4.3 | 0.5%▲0.2 | 1.4%▼9.7 | 73.1% | 2,634 | קדימה 44.0% |
| 2013 | 25.8%▼1.4 | 70.6%▲1.5 | 0.2%▼0.3 | 2.3%▲0.9 | 72.8% | 1,949 | יש עתיד 30.3% |
| 2015 | 23.8%▼2.0 | 69.2%▼1.4 | 0.3%▲0.1 | 6.6%▲4.3 | 75.9% | 3,155 | המחנה הציוני 44.3% |
| אפר׳ 2019 | 27.7%▲3.9 | 68.4%▼0.8 | 0.3%±0.0 | 3.3%▼3.3 | 72.6% | 4,094 | כחול לבן 54.7% |
| ספט׳ 2019 | 23.2%▼4.5 | 69.2%▲0.8 | 0.6%▲0.3 | 6.8%▲3.5 | 70.8% | 4,004 | כחול לבן 54.0% |
| 2020 | 25.4%▲2.2 | 73.5%▲4.3 | 0.9%▲0.4 | – | 71.1% | 4,273 | כחול לבן 59.0% |
| 2021 | 23.3%▼2.1 | 75.1%▲1.6 | 0.4%▼0.5 | – | 71.7% | 4,322 | יש עתיד 30.6% |
| 2022 | 22.9%▼0.4 | 75.6%▲0.5 | 0.9%▲0.5 | 0.0% | 70.1% | 4,331 | יש עתיד 41.8% |
| 2026 | 19.7%▼3.2 | 76.1%▲0.5 | 1.8%▲1.0 | 2.2%▲2.2 | 74.2% | 5,252 | ישר! 39.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 944 | חילוני | 5,480 | 5,252 | 19.7% | 76.1% | 1.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.