מרכז הכרמל
שכונה בחיפה · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרכז הכרמל | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.5% | 22.3% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 20.8% | 10.4% | 6.4% |
| ביחד | 13.9% | 12.3% | 9.3% |
| הליכוד | 12.3% | 18.2% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 7.2% | 9.7% | 8.8% |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 10.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 2.9% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 1.6% | 3.0% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.4% | 1.7% |
| רע״ם | 0.7% | 1.2% | 5.9% |
| ש״ס | 0.4% | 2.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 3.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 17.4% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 71.7% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 7.9% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 63.2% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,141 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.5% | 65.7% | 1.3% | 15.2% | 58.5% | 1,657 | קדימה 37.4% |
| 2009 | 29.3%▲12.8 | 64.1%▼1.6 | 2.3%▲1.0 | 1.4%▼13.8 | 59.7% | 1,723 | קדימה 39.6% |
| 2013 | 25.0%▼4.3 | 66.5%▲2.4 | 2.8%▲0.5 | 3.4%▲2.0 | 61.8% | 1,990 | יש עתיד 23.7% |
| 2015 | 23.4%▼1.5 | 64.7%▼1.8 | 2.9%▲0.1 | 8.6%▲5.3 | 66.3% | 2,001 | המחנה הציוני 38.8% |
| אפר׳ 2019 | 25.4%▲2.0 | 66.2%▲1.6 | 3.2%▲0.3 | 4.5%▼4.1 | 62.4% | 2,173 | כחול לבן 47.6% |
| ספט׳ 2019 | 21.9%▼3.6 | 65.7%▼0.5 | 5.1%▲1.9 | 6.8%▲2.2 | 58.6% | 2,620 | כחול לבן 47.1% |
| 2020 | 23.9%▲2.0 | 70.3%▲4.6 | 5.5%▲0.4 | – | 58.0% | 2,585 | כחול לבן 51.7% |
| 2021 | 20.8%▼3.1 | 72.4%▲2.1 | 4.4%▼1.0 | – | 57.4% | 2,299 | יש עתיד 26.1% |
| 2022 | 21.5%▲0.7 | 70.8%▼1.5 | 6.7%▲2.2 | 0.0% | 56.7% | 2,397 | יש עתיד 37.9% |
| 2026 | 17.4%▼4.1 | 71.7%▲0.9 | 7.9%▲1.2 | 2.8%▲2.8 | 63.2% | 3,141 | ישר! 30.5% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 522 | חילוני | 2,000 | הערכה (אזור 523) | 19.1% | 68.1% | 9.5% |
| 523 | חילוני | 1,560 | 2,382 | 19.1% | 68.1% | 9.5% |
| 525 | חילוני | 3,940 | 759 | 12.1% | 83.1% | 2.8% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.