רמת בן גוריון
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,120 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת בן גוריון | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.4% | 22.3% | 16.1% |
| ביחד | 16.8% | 12.3% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 16.2% | 10.0% | 5.9% |
| הליכוד | 16.1% | 18.2% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.2% | 10.4% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 3.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 2.9% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.4% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 9.7% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.3% | 3.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.3% | 1.2% | 5.9% |
| ש״ס | 0.2% | 2.0% | 5.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 21.9% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 73.6% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.1% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.2% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,372 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 24.9% | 60.3% | 0.2% | 13.0% | 63.9% | 2,739 | קדימה 34.8% |
| 2009 | 39.5%▲14.6 | 55.3%▼4.9 | 0.3%▲0.1 | 1.1%▼11.9 | 64.5% | 2,740 | קדימה 36.4% |
| 2013 | 36.0%▼3.5 | 58.8%▲3.4 | 0.1%▼0.2 | 2.1%▲1.1 | 63.8% | 2,517 | הליכוד ביתנו 28.6% |
| 2015 | 35.7%▼0.4 | 54.6%▼4.1 | 0.3%▲0.1 | 9.3%▲7.1 | 66.4% | 2,608 | המחנה הציוני 34.0% |
| אפר׳ 2019 | 40.7%▲5.0 | 53.9%▼0.7 | 0.2%▼0.1 | 4.8%▼4.5 | 61.9% | 2,339 | כחול לבן 43.4% |
| ספט׳ 2019 | 26.4%▼14.3 | 55.3%▲1.4 | 0.2%▲0.1 | 17.5%▲12.7 | 58.9% | 2,236 | כחול לבן 43.3% |
| 2020 | 27.8%▲1.4 | 71.3%▲15.9 | 0.7%▲0.4 | – | 60.0% | 2,304 | כחול לבן 47.8% |
| 2021 | 25.0%▼2.8 | 72.5%▲1.3 | 0.3%▼0.4 | – | 55.3% | 2,118 | יש עתיד 27.4% |
| 2022 | 23.9%▼1.1 | 73.8%▲1.3 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 53.7% | 2,036 | יש עתיד 38.1% |
| 2026 | 21.9%▼2.0 | 73.6%▼0.3 | 1.1%▲0.7 | 3.0%▲3.0 | 61.2% | 2,372 | ישר! 30.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 911 | חילוני | 4,120 | 2,372 | 21.9% | 73.6% | 1.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.