רמת הדר
שכונה בחיפה · 6 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 15,070 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת הדר | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 18.6% | 22.3% | 16.1% |
| הליכוד | 17.1% | 18.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 12.8% | 10.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 11.3% | 9.7% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 11.1% | 10.4% | 6.4% |
| ביחד | 10.6% | 12.3% | 9.3% |
| יהדות התורה | 5.4% | 3.3% | 5.5% |
| ש״ס | 3.0% | 2.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 3.0% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 2.9% | 5.1% |
| רע״ם | 1.2% | 1.2% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.4% | 1.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.3% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 53.0% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 12.5% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 56.9% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,740 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.0% | 44.6% | 3.5% | 10.1% | 52.4% | 7,269 | קדימה 27.1% |
| 2009 | 53.5%▲13.5 | 38.4%▼6.2 | 4.2%▲0.6 | 0.7%▼9.5 | 53.9% | 8,440 | קדימה 25.4% |
| 2013 | 44.2%▼9.3 | 44.2%▲5.8 | 5.2%▲1.1 | 3.0%▲2.4 | 54.6% | 9,192 | הליכוד ביתנו 28.4% |
| 2015 | 44.4%▲0.2 | 37.9%▼6.3 | 6.4%▲1.2 | 10.8%▲7.7 | 58.8% | 9,912 | המחנה הציוני 22.3% |
| אפר׳ 2019 | 53.4%▲9.0 | 36.0%▼1.9 | 5.1%▼1.3 | 4.5%▼6.2 | 54.2% | 9,618 | הליכוד 25.7% |
| ספט׳ 2019 | 39.0%▼14.4 | 35.8%▼0.3 | 7.6%▲2.5 | 17.0%▲12.4 | 53.8% | 8,989 | הליכוד 25.2% |
| 2020 | 41.5%▲2.4 | 48.0%▲12.3 | 9.7%▲2.1 | – | 53.6% | 9,006 | הליכוד 28.8% |
| 2021 | 38.5%▼3.0 | 52.1%▲4.1 | 7.0%▼2.6 | – | 50.1% | 8,584 | הליכוד 23.0% |
| 2022 | 37.9%▼0.6 | 50.6%▼1.5 | 9.7%▲2.6 | 0.0% | 50.0% | 8,571 | יש עתיד 21.8% |
| 2026 | 31.3%▼6.6 | 53.0%▲2.4 | 12.5%▲2.8 | 2.3%▲2.3 | 56.9% | 9,740 | ישר! 18.6% |
אזורים סטטיסטיים (6)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 521 | חילוני | 1,790 | 660 | 25.2% | 68.0% | 3.2% |
| 613 | חילוני | 2,270 | 2,649 | 22.6% | 53.4% | 21.0% |
| 621 | חילוני | 3,400 | 2,389 | 25.7% | 56.0% | 14.7% |
| 622 | חילוני | 3,130 | 2,122 | 51.1% | 39.5% | 6.6% |
| 623 | חילוני | 3,540 | 1,920 | 30.6% | 58.5% | 7.9% |
| 644 | חילוני | 940 | הערכה (אזור 521) | 25.2% | 68.0% | 3.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.