רמות רמז
שכונה בחיפה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,650 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמות רמז | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 26.9% | 22.3% | 16.1% |
| ביחד | 19.9% | 12.3% | 9.3% |
| הליכוד | 16.9% | 18.2% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 11.3% | 10.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 11.2% | 10.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.3% | 3.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 2.9% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.5% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.4% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.3% | 9.7% | 8.8% |
| ש״ס | 0.6% | 2.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.4% | 3.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.3% | 1.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 26.0% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 69.2% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.6% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 64.3% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,070 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.6% | 57.7% | 0.5% | 14.1% | 57.4% | 3,031 | קדימה 30.0% |
| 2009 | 41.4%▲14.7 | 53.2%▼4.5 | 0.5%±0.0 | 1.7%▼12.4 | 59.0% | 3,203 | קדימה 34.2% |
| 2013 | 30.5%▼10.9 | 62.9%▲9.7 | 0.4%▼0.1 | 3.1%▲1.4 | 60.9% | 3,582 | יש עתיד 25.4% |
| 2015 | 30.8%▲0.3 | 57.2%▼5.7 | 0.4%▼0.1 | 11.2%▲8.1 | 63.0% | 3,711 | המחנה הציוני 33.5% |
| אפר׳ 2019 | 38.4%▲7.5 | 55.1%▼2.1 | 0.3%±0.0 | 5.8%▼5.4 | 60.4% | 3,273 | כחול לבן 41.6% |
| ספט׳ 2019 | 28.8%▼9.5 | 59.5%▲4.4 | 0.3%±0.0 | 10.9%▲5.2 | 59.3% | 3,248 | כחול לבן 44.2% |
| 2020 | 31.5%▲2.7 | 67.3%▲7.8 | 0.7%▲0.4 | – | 59.4% | 3,177 | כחול לבן 46.9% |
| 2021 | 29.7%▼1.8 | 68.5%▲1.1 | 0.3%▼0.4 | – | 59.4% | 3,712 | יש עתיד 26.0% |
| 2022 | 29.5%▼0.2 | 67.2%▼1.3 | 0.7%▲0.5 | 0.0% | 59.6% | 3,817 | יש עתיד 34.0% |
| 2026 | 26.0%▼3.5 | 69.2%▲2.0 | 1.6%▲0.9 | 3.0%▲3.0 | 64.3% | 4,070 | ישר! 26.9% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 821 | חילוני | 4,640 | 4,070 | 26.0% | 69.2% | 1.6% |
| 822 | חילוני | 2,010 | הערכה (אזור 821) | 26.0% | 69.2% | 1.6% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.