יזרעאליה
שכונה בחיפה · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 9,920 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 60.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יזרעאליה | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 22.5% | 18.2% | 20.5% |
| ישר! | 21.4% | 22.3% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 20.0% | 10.0% | 5.9% |
| ביחד | 12.6% | 12.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 5.9% | 10.4% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.5% | 2.9% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 3.0% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.5% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.4% | 1.7% |
| ש״ס | 1.5% | 2.0% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 1.2% | 9.7% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.8% | 3.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.4% | 1.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 34.8% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 60.0% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.6% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 56.3% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,357 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 37.6% | 45.5% | 5.3% | 10.0% | 56.7% | 6,787 | קדימה 27.1% |
| 2009 | 52.3%▲14.7 | 39.6%▼5.9 | 5.1%▼0.1 | 0.5%▼9.5 | 58.0% | 6,785 | קדימה 26.0% |
| 2013 | 46.9%▼5.4 | 41.3%▲1.7 | 5.4%▲0.3 | 2.6%▲2.1 | 57.4% | 6,743 | הליכוד ביתנו 33.7% |
| 2015 | 50.2%▲3.2 | 33.5%▼7.8 | 6.2%▲0.8 | 9.7%▲7.2 | 59.8% | 7,097 | הליכוד 24.2% |
| אפר׳ 2019 | 59.2%▲9.0 | 35.2%▲1.7 | 0.1%▼6.1 | 4.7%▼5.1 | 55.6% | 5,906 | הליכוד 29.5% |
| ספט׳ 2019 | 40.4%▼18.8 | 36.9%▲1.8 | 0.2%▲0.1 | 21.9%▲17.2 | 54.7% | 5,832 | הליכוד 29.1% |
| 2020 | 43.7%▲3.3 | 55.4%▲18.4 | 0.3%▲0.1 | – | 54.3% | 5,796 | הליכוד 34.0% |
| 2021 | 39.7%▼4.1 | 58.2%▲2.9 | 0.3%▼0.1 | – | 53.0% | 5,626 | הליכוד 26.0% |
| 2022 | 38.9%▼0.8 | 58.2%▼0.1 | 0.6%▲0.3 | 0.0% | 52.5% | 5,443 | יש עתיד 27.3% |
| 2026 | 34.8%▼4.0 | 60.0%▲1.8 | 1.6%▲1.0 | 2.9%▲2.9 | 56.3% | 6,357 | הליכוד 22.5% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 731 | חילוני | 2,820 | הערכה (אזור 711) | 5.3% | 8.5% | 83.8% |
| 732 | חילוני | 4,710 | 4,968 | 35.7% | 59.9% | 0.9% |
| 733 | חילוני | 2,390 | 1,389 | 31.8% | 60.1% | 4.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.