שכונה 4
שכונה בחורה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 8,720 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה 4 | חורה | ישראל |
|---|---|---|---|
| רע״ם | 66.2% | 66.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 31.1% | 31.1% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 1.1% | 1.1% | 6.4% |
| ישר! | 0.3% | 0.3% | 16.1% |
| הליכוד | 0.2% | 0.2% | 20.5% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| ש״ס | 0.0% | 0.0% | 5.3% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.9% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.3% | 0.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.4% | 1.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 97.3% | 97.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 0.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.6% | 80.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,165 | 9,165 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.3% | 14.0% | 83.8% | 0.1% | 66.7% | 2,111 | רע״ם-תע״ל 43.2% |
| 2009 | 4.9%▲3.5 | 5.0%▼9.0 | 87.4%▲3.6 | 0.2%▲0.1 | 29.2% | 1,190 | רע״ם-תע״ל 54.2% |
| 2013 | 3.4%▼1.4 | 18.8%▲13.9 | 75.5%▼11.9 | 0.8%▲0.6 | 37.9% | 1,983 | רע״ם-תע״ל 53.9% |
| 2015 | 1.8%▼1.7 | 5.0%▼13.8 | 91.2%▲15.7 | 0.4%▼0.3 | 51.2% | 3,064 | הרשימה המשותפת 91.2% |
| אפר׳ 2019 | 3.8%▲2.1 | 14.2%▲9.2 | 80.6%▼10.6 | 0.5%▲0.1 | 29.2% | 2,203 | חד״ש-תע״ל 41.1% |
| ספט׳ 2019 | 1.9%▼1.9 | 10.3%▼3.9 | 84.3%▲3.7 | 2.0%▲1.5 | 45.1% | 3,504 | הרשימה המשותפת 84.3% |
| 2020 | 4.5%▲2.6 | 3.0%▼7.2 | 91.6%▲7.3 | – | 51.5% | 4,101 | הרשימה המשותפת 91.6% |
| 2021 | 6.3%▲1.8 | 2.2%▼0.8 | 90.3%▼1.3 | – | 40.8% | 3,446 | רע״ם 65.7% |
| 2022 | 1.8%▼4.5 | 1.3%▼0.9 | 96.2%▲6.0 | 0.0% | 49.0% | 4,520 | רע״ם 54.8% |
| 2026 | 0.3%▼1.5 | 1.4%▲0.1 | 97.3%▲1.1 | 0.1%▲0.1 | 80.6% | 9,165 | רע״ם 66.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | דתי | 8,720 | 9,165 | 0.3% | 1.4% | 97.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.