הרובע הנוצרי
שכונה בירושלים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,190 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2013: גוש הימין 49.9% (ארצי 48.1%), ירידה של 8.4 נקודות מאז 2009; הבית היהודי הובילה.
בחירות 2013
| רשימה | הרובע הנוצרי | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הבית היהודי | 22.5% | 11.8% | 9.1% |
| הליכוד ביתנו | 14.0% | 20.6% | 23.3% |
| העבודה | 9.6% | 6.5% | 11.4% |
| מרצ | 9.2% | 4.4% | 4.5% |
| התנועה | 5.5% | 2.1% | 5.0% |
| חד״ש | 5.1% | 0.5% | 3.0% |
| ש״ס | 4.8% | 15.6% | 8.8% |
| עוצמה לישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.8% | 3.4% | 1.8% |
| יהדות התורה | 3.9% | 22.2% | 5.2% |
| יש עתיד | 3.9% | 7.0% | 14.3% |
| קדימה | 3.5% | 1.0% | 2.1% |
| רע״ם-תע״ל | 3.2% | 0.3% | 3.7% |
| בל״ד | 3.2% | 0.3% | 2.6% |
| עם שלם מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.9% | 1.2% |
| עלה ירוק מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 0.6% | 1.2% |
| כח להשפיע מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.7% | 0.7% |
| רשימות אחרות | 4.4% | 1.1% | 2.2% |
| גוש הימין | 49.9% | 73.6% | 48.1% |
| גוש המרכז-שמאל | 31.7% | 21.0% | 37.3% |
| המפלגות הערביות | 11.5% | 1.1% | 9.2% |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 3.2% | 3.1% |
| אחוז הצבעה | 28.7% | 65.1% | 67.8% |
| קולות כשרים | 565 | 241,139 | 3,792,742 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 47.7% | 35.0% | 12.0% | 2.2% | 35.7% | 409 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 23.7% |
| 2009 | 58.3%▲10.6 | 24.9%▼10.1 | 13.4%▲1.4 | 1.1%▼1.1 | 32.4% | 374 | האיחוד הלאומי 16.8% |
| 2013 | 49.9%▼8.4 | 31.7%▲6.8 | 11.5%▼1.9 | 2.5%▲1.4 | 28.7% | 565 | הבית היהודי 22.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2514 | מסורתי | 4,190 | הערכה (אזור 1412) | 85.5% | 11.2% | 2.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.