תלפיות מזרח
שכונה בירושלים · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,000 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 59.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תלפיות מזרח | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.8% | 16.9% | 20.5% |
| ישר! | 13.6% | 8.2% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 9.8% | 6.5% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 8.6% | 2.5% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 8.5% | 7.7% | 5.1% |
| ביחד | 6.3% | 4.7% | 9.3% |
| ש״ס | 5.9% | 14.0% | 5.3% |
| הדמוקרטים | 5.4% | 5.3% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 1.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.5% | 4.0% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 0.8% | 0.2% |
| יהדות התורה | 0.7% | 23.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.3% | 0.6% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.1% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 59.0% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 33.9% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.8% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 59.4% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,170 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 53.2% | 33.8% | 0.2% | 11.1% | 54.9% | 3,864 | קדימה 18.3% |
| 2009 | 66.6%▲13.4 | 28.3%▼5.5 | 0.5%▲0.3 | 2.6%▼8.5 | 52.5% | 3,601 | הליכוד 36.2% |
| 2013 | 63.8%▼2.8 | 29.1%▲0.8 | 0.6%▲0.1 | 4.0%▲1.4 | 54.5% | 2,870 | הליכוד ביתנו 32.4% |
| 2015 | 68.3%▲4.5 | 20.9%▼8.2 | 0.6%▲0.1 | 9.9%▲5.9 | 61.0% | 3,210 | הליכוד 39.9% |
| אפר׳ 2019 | 68.9%▲0.6 | 23.5%▲2.6 | 0.4%▼0.2 | 6.4%▼3.5 | 53.5% | 2,822 | הליכוד 40.9% |
| ספט׳ 2019 | 64.4%▼4.5 | 25.9%▲2.3 | 0.8%▲0.4 | 7.7%▲1.4 | 51.6% | 2,714 | הליכוד 39.5% |
| 2020 | 67.7%▲3.3 | 30.5%▲4.7 | 0.8%▲0.1 | – | 52.5% | 2,769 | הליכוד 47.2% |
| 2021 | 62.6%▼5.1 | 34.6%▲4.1 | 0.6%▼0.2 | – | 47.8% | 2,514 | הליכוד 37.4% |
| 2022 | 65.7%▲3.1 | 30.8%▼3.9 | 0.8%▲0.2 | 0.0% | 51.1% | 2,686 | הליכוד 34.4% |
| 2026 | 59.0%▼6.7 | 33.9%▲3.2 | 1.8%▲0.9 | 4.2%▲4.2 | 59.4% | 3,170 | הליכוד 30.8% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1823 | מסורתי | 2,130 | הערכה (אזור 1824) | 38.4% | 54.7% | 0.6% |
| 1824 | חילוני | 2,710 | 331 | 38.4% | 54.7% | 0.6% |
| 1825 | מסורתי | 2,160 | 2,839 | 61.4% | 31.5% | 1.9% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.