גבעת משואה
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 4,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת משואה | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.5% | 16.9% | 20.5% |
| ישר! | 24.9% | 8.2% | 16.1% |
| ביחד | 11.0% | 4.7% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 10.8% | 5.3% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 7.5% | 7.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 5.6% | 6.5% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 2.5% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 2.1% | 14.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.4% | 23.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.6% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.8% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 44.6% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.9% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.8% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,515 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 35.2% | 52.7% | 0.2% | 10.7% | 77.9% | 1,894 | קדימה 28.5% |
| 2009 | 52.5%▲17.3 | 43.6%▼9.0 | 0.2%▲0.1 | 1.6%▼9.1 | 78.1% | 2,179 | הליכוד 34.3% |
| 2013 | 48.5%▼4.0 | 47.1%▲3.5 | 0.2%▼0.1 | 3.4%▲1.8 | 79.6% | 2,314 | הליכוד ביתנו 32.4% |
| 2015 | 48.0%▼0.6 | 41.8%▼5.4 | 0.2%±0.0 | 9.9%▲6.6 | 80.8% | 2,395 | הליכוד 33.5% |
| אפר׳ 2019 | 51.1%▲3.1 | 42.8%▲1.1 | 0.2%▼0.1 | 5.7%▼4.3 | 77.8% | 2,528 | הליכוד 36.2% |
| ספט׳ 2019 | 48.5%▼2.6 | 46.0%▲3.2 | 0.3%▲0.2 | 4.9%▼0.7 | 74.9% | 2,464 | הליכוד 34.1% |
| 2020 | 53.1%▲4.6 | 46.3%▲0.3 | 0.5%▲0.2 | – | 75.9% | 2,488 | הליכוד 41.1% |
| 2021 | 49.0%▼4.1 | 49.7%▲3.4 | 0.3%▼0.2 | – | 72.7% | 2,399 | הליכוד 30.9% |
| 2022 | 50.1%▲1.1 | 48.1%▼1.7 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 73.5% | 2,422 | הליכוד 32.1% |
| 2026 | 44.6%▼5.5 | 50.9%▲2.8 | 0.6%▲0.2 | 3.7%▲3.7 | 77.8% | 2,515 | הליכוד 26.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1153 | – | – | – | – | ||
| 1154 | חילוני | 4,010 | 2,515 | 44.6% | 50.9% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.