הר נוף
שכונה בירושלים · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 13,030 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 93.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.3 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הר נוף | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 52.5% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 20.3% | 14.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 9.0% | 7.7% | 5.1% |
| הליכוד | 6.1% | 16.9% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 4.3% | 6.5% | 5.7% |
| ישר! | 1.0% | 8.2% | 16.1% |
| ביחד | 0.9% | 4.7% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.9% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 0.5% | 5.3% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.8% | 2.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.8% | 0.2% |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 2.5% | 5.9% |
| רע״ם | 0.0% | 0.6% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 4.0% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 3.8% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 93.3% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 2.5% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.4% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 71.7% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,630 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 97.9% | 1.0% | 0.0% | 1.0% | 78.5% | 5,292 | יהדות התורה 53.8% |
| 2009 | 99.0%▲1.1 | 0.6%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼0.8 | 74.9% | 5,699 | יהדות התורה 51.9% |
| 2013 | 96.9%▼2.1 | 0.9%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 2.1%▲1.9 | 77.6% | 6,336 | יהדות התורה 56.1% |
| 2015 | 98.2%▲1.3 | 0.8%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼1.2 | 76.6% | 6,348 | יהדות התורה 56.1% |
| אפר׳ 2019 | 96.5%▼1.7 | 1.2%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 2.2%▲1.3 | 72.5% | 6,286 | יהדות התורה 57.5% |
| ספט׳ 2019 | 98.2%▲1.7 | 1.6%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼2.1 | 72.1% | 4,612 | יהדות התורה 59.7% |
| 2020 | 98.5%▲0.4 | 1.3%▼0.3 | 0.0%±0.0 | – | 70.4% | 4,497 | יהדות התורה 58.4% |
| 2021 | 97.3%▼1.2 | 2.0%▲0.7 | 0.1%±0.0 | – | 68.1% | 4,367 | יהדות התורה 55.5% |
| 2022 | 97.6%▲0.3 | 1.9%▼0.1 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 69.7% | 4,489 | יהדות התורה 53.9% |
| 2026 | 93.3%▼4.3 | 2.5%▲0.5 | 0.1%▼0.1 | 0.4%▲0.4 | 71.7% | 4,630 | יהדות התורה 52.5% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1521 | חרדי | 3,130 | הערכה (אזור 1522) | 93.7% | 2.5% | 0.2% |
| 1522 | חרדי | 2,610 | 838 | 93.7% | 2.5% | 0.2% |
| 1524 | חרדי | 4,550 | הערכה (אזור 1011) | 31.0% | 63.2% | 1.6% |
| 1525 | חרדי | 2,740 | 3,792 | 93.2% | 2.5% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.