קטמון הישנה
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 54.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קטמון הישנה | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 19.0% | 8.2% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 18.4% | 5.3% | 6.4% |
| ביחד | 13.8% | 4.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 13.5% | 7.7% | 5.1% |
| הליכוד | 12.9% | 16.9% | 20.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.2% | 1.9% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 1.8% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 3.2% | 2.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 6.5% | 5.7% |
| יהדות התורה | 2.3% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 1.4% | 14.0% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.7% | 0.6% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.8% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 2.0% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 38.4% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 54.4% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.6% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 63.0% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,043 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 45.8% | 41.0% | 1.0% | 11.3% | 65.1% | 6,347 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 22.2% |
| 2009 | 55.8%▲9.9 | 34.5%▼6.4 | 2.0%▲1.0 | 5.7%▼5.6 | 63.3% | 7,280 | הליכוד 27.8% |
| 2013 | 53.5%▼2.2 | 38.4%▲3.9 | 1.5%▼0.5 | 5.3%▼0.4 | 63.7% | 7,303 | הליכוד ביתנו 21.0% |
| 2015 | 55.2%▲1.7 | 37.5%▼0.9 | 1.0%▼0.5 | 5.9%▲0.5 | 63.9% | 7,515 | הליכוד 26.2% |
| אפר׳ 2019 | 51.3%▼3.9 | 41.7%▲4.2 | 1.2%▲0.2 | 5.5%▼0.3 | 63.4% | 7,299 | כחול לבן 23.7% |
| ספט׳ 2019 | 52.0%▲0.7 | 44.4%▲2.6 | 1.2%▲0.1 | 2.2%▼3.4 | 60.4% | 6,939 | כחול לבן 23.9% |
| 2020 | 52.0%±0.0 | 44.8%▲0.4 | 2.5%▲1.3 | – | 60.9% | 7,053 | כחול לבן 28.2% |
| 2021 | 49.4%▼2.7 | 48.4%▲3.6 | 1.1%▼1.5 | – | 58.7% | 5,403 | ימינה 19.1% |
| 2022 | 47.9%▼1.5 | 48.8%▲0.4 | 1.6%▲0.6 | 0.0% | 58.7% | 5,418 | הליכוד 18.1% |
| 2026 | 38.4%▼9.5 | 54.4%▲5.6 | 1.6%±0.0 | 3.6%▲3.5 | 63.0% | 6,043 | ישר! 19.0% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1311 | דתי | 2,560 | 775 | 39.0% | 52.8% | 1.9% |
| 1312 | דתי | 3,450 | 5,268 | 38.4% | 54.7% | 1.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.