פסגת זאב מרכז
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 75.7% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פסגת זאב מרכז | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 25.0% | 16.9% | 20.5% |
| יהדות התורה | 15.9% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 15.3% | 14.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 11.3% | 6.5% | 5.7% |
| ישר! | 8.0% | 8.2% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.6% | 7.7% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 2.5% | 5.9% |
| ביחד | 4.0% | 4.7% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.8% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 1.6% | 5.3% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 1.6% | 4.0% | 8.8% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.9% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.8% | 0.2% |
| רע״ם | 0.3% | 0.6% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.3% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 75.7% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 18.5% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.8% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.5% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,412 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 60.8% | 27.7% | 0.1% | 10.5% | 62.2% | 1,929 | הליכוד 20.5% |
| 2009 | 76.2%▲15.4 | 21.3%▼6.3 | 0.0%▼0.1 | 0.7%▼9.7 | 62.5% | 2,076 | הליכוד 39.1% |
| 2013 | 74.3%▼1.8 | 19.8%▼1.5 | 0.6%▲0.6 | 3.6%▲2.9 | 65.2% | 2,144 | הליכוד ביתנו 40.0% |
| 2015 | 76.5%▲2.1 | 14.5%▼5.3 | 0.9%▲0.3 | 7.9%▲4.3 | 68.7% | 2,313 | הליכוד 41.3% |
| אפר׳ 2019 | 78.5%▲2.0 | 15.3%▲0.8 | 0.7%▼0.3 | 5.1%▼2.8 | 65.6% | 2,912 | הליכוד 42.0% |
| ספט׳ 2019 | 73.1%▼5.4 | 16.2%▲0.9 | 1.1%▲0.4 | 9.2%▲4.1 | 65.2% | 2,910 | הליכוד 39.7% |
| 2020 | 73.3%▲0.2 | 25.2%▲9.0 | 1.3%▲0.2 | – | 65.9% | 3,302 | הליכוד 45.2% |
| 2021 | 70.3%▼2.9 | 27.1%▲1.9 | 0.8%▼0.5 | – | 62.2% | 3,193 | הליכוד 34.5% |
| 2022 | 74.8%▲4.5 | 22.5%▼4.6 | 1.0%▲0.2 | 0.0% | 66.2% | 3,430 | הליכוד 30.8% |
| 2026 | 75.7%▲0.9 | 18.5%▼4.0 | 1.8%▲0.8 | 2.6%▲2.6 | 69.5% | 3,412 | הליכוד 25.0% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 214 | חילוני | 1,770 | 721 | 68.0% | 26.6% | 0.8% |
| 215 | חילוני | 4,860 | 2,691 | 77.8% | 16.3% | 2.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.