רמת שלמה
שכונה בירושלים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 10,190 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 96.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.1 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת שלמה | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 59.3% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 26.5% | 14.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 5.3% | 6.5% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 7.7% | 5.1% |
| הליכוד | 1.8% | 16.9% | 20.5% |
| ביחד | 0.2% | 4.7% | 9.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.8% | 0.2% |
| הדמוקרטים | 0.1% | 5.3% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.9% | 1.7% |
| ישר! | 0.1% | 8.2% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 2.5% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.8% | 2.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.6% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 3.1% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 96.2% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.6% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.3% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,764 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.6% | 0.2% | 0.0% | 0.1% | 81.5% | 4,372 | יהדות התורה 65.6% |
| 2009 | 99.6%±0.0 | 0.2%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.1 | 80.3% | 4,736 | יהדות התורה 61.4% |
| 2013 | 98.8%▼0.9 | 0.3%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.9%▲0.9 | 86.6% | 6,045 | יהדות התורה 65.9% |
| 2015 | 99.2%▲0.4 | 0.4%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼0.6 | 86.3% | 4,878 | יהדות התורה 62.6% |
| אפר׳ 2019 | 98.8%▼0.4 | 0.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.7%▲0.5 | 81.2% | 4,969 | יהדות התורה 64.1% |
| ספט׳ 2019 | 99.6%▲0.8 | 0.3%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼0.7 | 82.6% | 5,138 | יהדות התורה 64.1% |
| 2020 | 99.6%±0.0 | 0.3%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 81.5% | 5,085 | יהדות התורה 63.7% |
| 2021 | 99.2%▼0.4 | 0.6%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 79.1% | 5,251 | יהדות התורה 62.9% |
| 2022 | 99.3%▲0.1 | 0.4%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 81.8% | 5,479 | יהדות התורה 59.6% |
| 2026 | 96.2%▼3.1 | 0.6%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.1%▲0.1 | 81.3% | 6,764 | יהדות התורה 59.3% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 612 | חרדי | 5,920 | 5,298 | 96.4% | 0.5% | 0.0% |
| 613 | חרדי | 4,270 | 1,466 | 95.6% | 0.8% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.