רמות ב'
שכונה בירושלים · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 9,860 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 80.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.1 נקודות מאז 2022; ש״ס הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמות ב' | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| ש״ס | 23.7% | 14.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 22.7% | 23.3% | 5.5% |
| הליכוד | 12.9% | 16.9% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 11.1% | 7.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 8.5% | 6.5% | 5.7% |
| ישר! | 6.2% | 8.2% | 16.1% |
| ביחד | 3.9% | 4.7% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 2.3% | 5.3% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.9% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.8% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 1.0% | 2.5% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.8% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.6% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 4.0% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 80.9% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 13.5% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.5% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.8% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,369 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 53.9% | 34.6% | 0.3% | 10.3% | 72.5% | 2,456 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 20.4% |
| 2009 | 65.7%▲11.8 | 27.9%▼6.7 | 0.4%±0.0 | 4.6%▼5.7 | 71.5% | 2,426 | הליכוד 29.6% |
| 2013 | 65.6%±0.0 | 28.6%▲0.7 | 0.3%±0.0 | 4.5%▼0.1 | 73.5% | 2,433 | הבית היהודי 22.1% |
| 2015 | 75.0%▲9.4 | 20.2%▼8.5 | 0.1%▼0.2 | 4.5%▲0.1 | 75.4% | 3,518 | הליכוד 23.4% |
| אפר׳ 2019 | 81.1%▲6.1 | 14.6%▼5.5 | 0.1%±0.0 | 4.0%▼0.6 | 73.0% | 3,922 | הליכוד 21.4% |
| ספט׳ 2019 | 82.7%▲1.6 | 15.0%▲0.4 | 0.2%▲0.1 | 1.8%▼2.1 | 73.1% | 3,933 | ש״ס 23.5% |
| 2020 | 84.0%▲1.3 | 15.5%▲0.5 | 0.2%±0.0 | – | 73.6% | 3,826 | הליכוד 25.9% |
| 2021 | 82.6%▼1.4 | 16.4%▲0.8 | 0.2%±0.0 | – | 69.9% | 3,668 | ש״ס 23.6% |
| 2022 | 84.0%▲1.4 | 15.3%▼1.1 | 0.1%▼0.1 | 0.0% | 71.8% | 3,762 | ש״ס 27.4% |
| 2026 | 80.9%▼3.1 | 13.5%▼1.8 | 0.2%▲0.1 | 1.5%▲1.5 | 74.8% | 4,369 | ש״ס 23.7% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 321 | חרדי | 3,000 | 2,739 | 84.9% | 10.0% | 0.2% |
| 322 | חרדי | 3,650 | 1,630 | 74.1% | 19.3% | 0.1% |
| 323 | דתי | 3,210 | הערכה (אזור 322) | 74.1% | 19.3% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.