מחנה שנלר
שכונה בירושלים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,390 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 98.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מחנה שנלר | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 81.5% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 9.4% | 14.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 7.7% | 5.1% |
| הליכוד | 2.2% | 16.9% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 6.5% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.9% | 1.7% |
| ישר! | 0.2% | 8.2% | 16.1% |
| ביחד | 0.2% | 4.7% | 9.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.8% | 0.2% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.8% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 0.0% | 5.3% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 2.5% | 5.9% |
| רע״ם | 0.0% | 0.6% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 4.0% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.4% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 98.0% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.4% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.0% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,243 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 95.1% | 3.5% | 0.0% | 1.3% | 62.6% | 1,111 | יהדות התורה 60.4% |
| 2009 | 90.9%▼4.2 | 7.5%▲4.0 | 0.2%▲0.2 | 0.4%▼0.9 | 63.8% | 1,476 | יהדות התורה 44.6% |
| 2013 | 92.1%▲1.2 | 5.5%▼2.1 | 0.0%▼0.2 | 1.8%▲1.4 | 67.5% | 2,127 | יהדות התורה 49.7% |
| 2015 | 96.5%▲4.4 | 2.2%▼3.2 | 0.2%▲0.2 | 0.8%▼0.9 | 70.6% | 1,912 | יהדות התורה 56.9% |
| אפר׳ 2019 | 98.9%▲2.3 | 0.5%▼1.8 | 0.0%▼0.1 | 0.5%▼0.3 | 69.6% | 2,039 | יהדות התורה 77.5% |
| ספט׳ 2019 | 99.4%▲0.5 | 0.3%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼0.4 | 71.6% | 2,174 | יהדות התורה 77.8% |
| 2020 | 99.5%▲0.1 | 0.3%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 71.2% | 2,253 | יהדות התורה 76.7% |
| 2021 | 99.4%▼0.1 | 0.5%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 65.8% | 2,190 | יהדות התורה 77.6% |
| 2022 | 99.7%▲0.3 | 0.1%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 70.9% | 2,322 | יהדות התורה 76.4% |
| 2026 | 98.0%▼1.7 | 0.4%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 0.1%▲0.1 | 72.0% | 2,243 | יהדות התורה 81.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 811 | חרדי | 5,390 | 2,243 | 98.0% | 0.4% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.