שייח' ג'ראח
שכונה בירושלים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 11,700 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 86.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 17.1 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שייח' ג'ראח | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 78.1% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 8.5% | 0.6% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 3.7% | 5.3% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 7.7% | 5.1% |
| ישר! | 1.7% | 8.2% | 16.1% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 0.8% | 0.2% |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 6.5% | 5.7% |
| הליכוד | 0.7% | 16.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 2.5% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.4% | 23.3% | 5.5% |
| ש״ס | 0.4% | 14.0% | 5.3% |
| ביחד | 0.2% | 4.7% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.9% | 1.7% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.8% | 2.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 6.8% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 6.0% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 86.6% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 49.8% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,846 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 43.1% | 22.4% | 29.9% | 2.1% | 21.5% | 536 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 33.6% |
| 2009 | 50.2%▲7.1 | 9.4%▼13.0 | 38.6%▲8.7 | 1.1%▼1.0 | 15.9% | 456 | האיחוד הלאומי 23.2% |
| 2013 | 42.8%▼7.5 | 17.1%▲7.6 | 34.3%▼4.3 | 1.1%▲0.1 | 16.5% | 697 | הבית היהודי 25.4% |
| 2015 | 27.2%▼15.5 | 11.5%▼5.6 | 49.0%▲14.7 | 1.7%▲0.5 | 20.8% | 1,142 | הרשימה המשותפת 49.0% |
| אפר׳ 2019 | 39.5%▲12.3 | 22.5%▲11.0 | 33.7%▼15.4 | 1.7%±0.0 | 15.6% | 1,057 | חד״ש-תע״ל 27.5% |
| ספט׳ 2019 | 18.0%▼21.6 | 12.5%▼10.0 | 65.8%▲32.1 | 1.1%▼0.6 | 15.6% | 1,064 | הרשימה המשותפת 65.8% |
| 2020 | 12.8%▼5.2 | 5.8%▼6.7 | 80.2%▲14.4 | – | 19.7% | 1,446 | הרשימה המשותפת 80.2% |
| 2021 | 29.6%▲16.8 | 12.5%▲6.7 | 57.2%▼22.9 | – | 15.8% | 608 | הרשימה המשותפת 50.5% |
| 2022 | 20.5%▼9.1 | 8.6%▼3.9 | 69.5%▲12.3 | 0.1% | 18.5% | 791 | חד״ש-תע״ל 35.7% |
| 2026 | 6.8%▼13.7 | 6.0%▼2.6 | 86.6%▲17.1 | 0.0%▼0.1 | 49.8% | 2,846 | הרשימה המשותפת 78.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2411 | מסורתי | 11,700 | 2,846 | 6.8% | 6.0% | 86.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.