יפה נוף
שכונה בירושלים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,240 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 63.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יפה נוף | ירושלים | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 24.0% | 8.2% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 20.4% | 5.3% | 6.4% |
| הליכוד | 15.9% | 16.9% | 20.5% |
| ביחד | 13.5% | 4.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.8% | 7.7% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 5.3% | 2.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 6.5% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 2.0% | 14.0% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 4.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.8% | 0.6% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.5% | 23.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.8% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 2.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.0% | 70.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 63.2% | 20.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.6% | 4.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.3% | 66.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,968 | 299,415 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 33.6% | 50.9% | 0.3% | 13.8% | 66.4% | 2,032 | קדימה 23.2% |
| 2009 | 44.2%▲10.6 | 48.7%▼2.2 | 1.2%▲0.9 | 3.4%▼10.3 | 66.7% | 2,125 | הליכוד 27.4% |
| 2013 | 40.2%▼4.1 | 53.2%▲4.5 | 0.9%▼0.3 | 4.0%▲0.6 | 67.9% | 2,153 | הליכוד ביתנו 25.1% |
| 2015 | 42.7%▲2.5 | 49.3%▼4.0 | 0.6%▼0.3 | 7.1%▲3.1 | 68.7% | 2,188 | הליכוד 27.0% |
| אפר׳ 2019 | 40.2%▼2.5 | 52.9%▲3.6 | 0.3%▼0.3 | 6.3%▼0.8 | 68.3% | 1,786 | כחול לבן 32.3% |
| ספט׳ 2019 | 37.9%▼2.3 | 55.9%▲3.1 | 0.8%▲0.5 | 5.1%▼1.2 | 67.6% | 1,767 | כחול לבן 33.2% |
| 2020 | 38.9%▲1.1 | 59.2%▲3.3 | 1.4%▲0.7 | – | 65.8% | 1,732 | כחול לבן 36.8% |
| 2021 | 35.2%▼3.7 | 62.7%▲3.4 | 0.6%▼0.9 | – | 64.2% | 1,691 | הליכוד 20.8% |
| 2022 | 35.0%▼0.2 | 62.0%▼0.7 | 1.4%▲0.8 | 0.0% | 63.4% | 1,761 | יש עתיד 24.9% |
| 2026 | 31.0%▼3.9 | 63.2%▲1.2 | 1.6%▲0.2 | 3.4%▲3.4 | 68.3% | 1,968 | ישר! 24.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1011 | חילוני | 4,240 | 1,968 | 31.0% | 63.2% | 1.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.