כפר גלים
סמל למ״ס 427 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 161 (2024) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 5.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
פחות מ-100 קולות כשרים ב-2026: ללא דירוג.
| רשימה | כפר גלים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.3% | 16.1% | ||
| הליכוד | 27.8% | 20.5% | ||
| ישראל ביתנו | 11.1% | 5.9% | ||
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 8.3% | 2.7% | ||
| עוצמה יהודית | 5.6% | 5.7% | ||
| ביחד | 5.6% | 9.3% | ||
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 1.7% | ||
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 5.1% | ||
| יהדות התורה | 1.4% | 5.5% | ||
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.4% | 0.8% | ||
| גוש ביבי | 40.3% | 44.0% | ||
| גוש השינוי | 50.0% | 37.8% | ||
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 8.3% | 2.8% | ||
| אחוז הצבעה | 58.4% | 78.0% | ||
| קולות כשרים | 72 | 5,690,682 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.9% | 64.4% | 1.7% | 13.6% | 71.1% | 59 | העבודה-מימד 28.8% |
| 2009 | 30.6%▲13.7 | 61.2%▼3.2 | 0.0%▼1.7 | 2.0%▼11.5 | 63.3% | 49 | קדימה 30.6% |
| 2013 | 39.3%▲8.7 | 57.1%▼4.1 | 0.0%±0.0 | 1.8%▼0.3 | 67.5% | 56 | הליכוד ביתנו 35.7% |
| 2015 | 49.2%▲9.9 | 39.0%▼18.2 | 0.0%±0.0 | 11.9%▲10.1 | 71.4% | 59 | הליכוד 42.4% |
| אפר׳ 2019 | 44.1%▼5.1 | 45.8%▲6.8 | 0.0%±0.0 | 10.2%▼1.7 | 68.5% | 59 | הליכוד 33.9% |
| ספט׳ 2019 | 30.5%▼13.6 | 50.8%▲5.1 | 0.0%±0.0 | 13.6%▲3.4 | 60.2% | 59 | כחול לבן 39.0% |
| 2020 | 43.8%▲13.2 | 56.2%▲5.4 | 0.0%±0.0 | – | 52.1% | 48 | הליכוד 39.6% |
| 2021 | 48.3%▲4.5 | 48.3%▼8.0 | 0.0%±0.0 | – | 54.7% | 58 | הליכוד 41.4% |
| 2022 | 43.3%▼5.0 | 55.2%▲6.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 58.6% | 67 | הליכוד 31.3% |
| 2026 | 40.3%▼3.0 | 50.0%▼5.2 | 0.0%±0.0 | 8.3%▲8.3 | 58.4% | 72 | ישר! 33.3% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- טירת כרמל 1.3 ק״מ · החותרים 1.5 ק״מ · מגדים 4.0 ק״מ · בית צבי 5.3 ק״מ · בית אורן 5.8 ק״מ