כפר גלעדי

סמל למ״ס 76 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 720 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 86.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 7.2%2009: מחנה נתניהו 12.5%2013: מחנה נתניהו 8.9%2015: מחנה נתניהו 8.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 7.9%2020: מחנה נתניהו 9.2%2021: מחנה נתניהו 9.6%2022: מחנה נתניהו 8.5%2026: מחנה נתניהו 11.0%2006: המחנה שמולו 72.5%2009: המחנה שמולו 84.1%2013: המחנה שמולו 84.3%2015: המחנה שמולו 81.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 87.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 87.6%2020: המחנה שמולו 90.5%2021: המחנה שמולו 88.8%2022: המחנה שמולו 85.9%2026: המחנה שמולו 86.2%2006: מפלגות ערביות 0.3%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר גלעדיישראלאחוזוןדירוג
ישר!35.7%16.1%757372290 מתוך 1,192283 מתוך 1,038113 מתוך 408
הדמוקרטים23.2%6.4%827975219 מתוך 1,192216 מתוך 1,038102 מתוך 408
ביחד21.2%9.3%95959755 מתוך 1,19255 מתוך 1,03814 מתוך 408
הליכוד6.9%20.5%362943761 מתוך 1,192738 מתוך 1,038235 מתוך 408
ישראל ביתנו6.1%5.9%838376188 מתוך 1,192160 מתוך 1,03891 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.8%1.7%757278278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03880 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.0%2.7%332437782 מתוך 1,192774 מתוך 1,038256 מתוך 408
עוצמה יהודית0.8%5.7%211130920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038281 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.5%5.1%131201,021 מתוך 1,1921,012 מתוך 1,038318 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.3%8.8%667556343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%697567286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408
גוש ביבי11.0%44.0%271936862 מתוך 1,192841 מתוך 1,038259 מתוך 408
גוש השינוי86.2%37.8%858384171 מתוך 1,192171 מתוך 1,03865 מתוך 408
המפלגות הערביות0.3%14.7%495638518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408
לא התחייבו לגוש2.0%2.8%322435789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038261 מתוך 408
אחוז הצבעה61.4%78.0%3251,156 מתוך 1,1921,015 מתוך 1,038388 מתוך 408
קולות כשרים3925,690,682323632803 מתוך 1,192662 מתוך 1,038276 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20067.2%72.5%0.3%18.8%60.9%335העבודה-מימד 40.9%
200912.5%▲5.384.1%▲11.50.0%▼0.31.4%▼17.462.7%345העבודה 43.2%
20138.9%▼3.684.3%▲0.20.0%±0.01.7%▲0.365.9%350העבודה 36.0%
20158.6%▼0.381.2%▼3.10.0%±0.010.2%▲8.567.2%362המחנה הציוני 68.8%
אפר׳ 20199.8%▲1.287.4%▲6.20.0%±0.02.8%▼7.463.7%358כחול לבן 55.9%
ספט׳ 20197.9%▼1.987.6%▲0.20.0%±0.04.2%▲1.462.6%355כחול לבן 60.0%
20209.2%▲1.390.5%▲2.90.3%▲0.3–63.7%359כחול לבן 70.2%
20219.6%▲0.488.8%▼1.80.0%▼0.3–61.3%356כחול לבן 29.8%
20228.5%▼1.185.9%▼2.90.3%▲0.30.0%59.9%354המחנה הממלכתי 32.8%
202611.0%▲2.586.2%▲0.30.3%±0.02.0%▲2.061.4%392ישר! 35.7%

מפקד 2022

כפר גלעדיישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7209,601,720333738764 מתוך 1,162638 מתוך 1,027249 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,322–414643682 מתוך 1,162551 מתוך 1,027231 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767472196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408
בני 65 ומעלה18.7%12.4%908987112 מתוך 1,151111 מתוך 1,01652 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)24.6%25.8%322439784 מתוך 1,159777 מתוך 1,027249 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)17.4%25.3%505054507 מתוך 1,012499 מתוך 1,003150 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)78,300104,30084111,062 מתוך 1,160988 מתוך 1,027361 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202265.4%69.8%963 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים