כפר סאלד

סמל למ״ס 345 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 720 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 88.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 2.2%2009: מחנה נתניהו 6.4%2013: מחנה נתניהו 6.1%2015: מחנה נתניהו 5.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 6.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 5.1%2020: מחנה נתניהו 7.7%2021: מחנה נתניהו 7.0%2022: מחנה נתניהו 8.0%2026: מחנה נתניהו 9.1%2006: המחנה שמולו 77.1%2009: המחנה שמולו 84.0%2013: המחנה שמולו 85.0%2015: המחנה שמולו 87.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 90.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 93.1%2020: המחנה שמולו 90.7%2021: המחנה שמולו 91.1%2022: המחנה שמולו 89.6%2026: המחנה שמולו 88.9%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 1.0%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר סאלדישראלאחוזוןדירוג
ישר!37.7%16.1%817980219 מתוך 1,192215 מתוך 1,03880 מתוך 408
ביחד24.9%9.3%99999912 מתוך 1,19212 מתוך 1,0384 מתוך 408
הדמוקרטים20.4%6.4%757270293 מתוך 1,192288 מתוך 1,038124 מתוך 408
הליכוד5.9%20.5%312336817 מתוך 1,192791 מתוך 1,038259 מתוך 408
ישראל ביתנו5.9%5.9%828174212 מתוך 1,192184 מתוך 1,038102 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.0%2.7%332437782 מתוך 1,192774 מתוך 1,038256 מתוך 408
עוצמה יהודית1.5%5.7%312242804 מתוך 1,192794 מתוך 1,038225 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.0%1.7%302135796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038254 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.5%5.1%131201,021 מתוך 1,1921,012 מתוך 1,038318 מתוך 408
ש״ס0.2%5.3%383249664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי9.1%44.0%231429919 מתוך 1,192895 מתוך 1,038290 מתוך 408
גוש השינוי88.9%37.8%908990114 מתוך 1,192114 מתוך 1,03841 מתוך 408
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש2.0%2.8%322435789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038261 מתוך 408
אחוז הצבעה75.7%78.0%343347786 מתוך 1,192687 מתוך 1,038216 מתוך 408
קולות כשרים4065,690,682343834782 מתוך 1,192641 מתוך 1,038268 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20062.2%77.1%0.4%20.0%67.1%275העבודה-מימד 54.9%
20096.4%▲4.284.0%▲7.00.7%▲0.34.3%▼15.767.5%282העבודה 49.3%
20136.1%▼0.385.0%▲0.91.0%▲0.22.9%▼1.473.1%313העבודה 48.2%
20155.4%▼0.787.4%▲2.40.3%▼0.76.9%▲4.075.2%333המחנה הציוני 68.5%
אפר׳ 20196.9%▲1.590.3%▲2.90.0%▼0.32.6%▼4.374.6%350כחול לבן 54.0%
ספט׳ 20195.1%▼1.793.1%▲2.90.0%±0.01.4%▼1.172.3%350כחול לבן 58.9%
20207.7%▲2.590.7%▼2.40.5%▲0.5–75.3%377כחול לבן 64.5%
20217.0%▼0.691.1%▲0.30.0%▼0.5–74.0%369העבודה 31.2%
20228.0%▲1.089.6%▼1.50.3%▲0.30.0%70.9%375יש עתיד 41.3%
20269.1%▲1.188.9%▼0.70.0%▼0.32.0%▲2.075.7%406ישר! 37.7%

מפקד 2022

כפר סאלדישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7209,601,720333738764 מתוך 1,162638 מתוך 1,027249 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,115–343836767 מתוך 1,162635 מתוך 1,027262 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3530706664275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408
בני 65 ומעלה14.7%12.4%757271276 מתוך 1,151272 מתוך 1,016115 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)33.5%25.8%514559570 מתוך 1,159567 מתוך 1,027168 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)4.6%25.3%667951 מתוך 1,012942 מתוך 1,003299 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)99,700104,300271937847 מתוך 1,160836 מתוך 1,027259 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202279.4%69.8%541 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים