נווה ניצנים
שכונה בכפר יונה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה ניצנים | כפר יונה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 29.0% | 29.1% | 20.5% |
| ישר! | 23.1% | 23.4% | 16.1% |
| ביחד | 15.9% | 15.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 6.2% | 6.9% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 5.7% | 5.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.7% | 6.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 4.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 3.6% | 5.1% |
| ש״ס | 3.2% | 2.6% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 44.2% | 44.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.5% | 49.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 4.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,456 | 16,672 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.1% | 54.4% | 0.1% | 12.0% | 68.4% | 1,648 | קדימה 33.6% |
| 2009 | 45.9%▲13.8 | 50.8%▼3.5 | 0.3%▲0.1 | 0.9%▼11.1 | 71.7% | 1,863 | קדימה 37.1% |
| 2013 | 39.0%▼6.9 | 55.2%▲4.4 | 0.3%±0.0 | 3.2%▲2.3 | 75.5% | 2,565 | יש עתיד 28.0% |
| 2015 | 42.3%▲3.3 | 45.6%▼9.7 | 0.1%▼0.2 | 12.0%▲8.8 | 77.8% | 2,939 | הליכוד 27.7% |
| אפר׳ 2019 | 48.3%▲6.1 | 46.6%▲1.0 | 0.0%▼0.1 | 4.7%▼7.3 | 75.1% | 3,084 | כחול לבן 39.5% |
| ספט׳ 2019 | 44.6%▼3.8 | 47.7%▲1.1 | 0.2%▲0.2 | 7.2%▲2.5 | 73.9% | 3,027 | כחול לבן 39.1% |
| 2020 | 48.7%▲4.2 | 50.8%▲3.0 | 0.2%±0.0 | – | 73.6% | 3,044 | כחול לבן 39.8% |
| 2021 | 44.9%▼3.8 | 53.0%▲2.2 | 0.2%±0.0 | – | 71.3% | 3,015 | הליכוד 31.2% |
| 2022 | 48.7%▲3.8 | 49.0%▼3.9 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 73.3% | 3,173 | הליכוד 33.1% |
| 2026 | 44.2%▼4.5 | 50.5%▲1.5 | 0.1%±0.0 | 4.5%▲4.5 | 77.7% | 3,456 | הליכוד 29.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | חילוני | 3,830 | 3,456 | 44.2% | 50.5% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.