קרית שמריהו
שכונה בקריית ביאליק · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,220 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.3% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית שמריהו | קריית ביאליק | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 29.0% | 31.4% | 20.5% |
| ישר! | 26.0% | 24.6% | 16.1% |
| ביחד | 11.9% | 12.2% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 10.8% | 10.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.7% | 5.4% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 4.5% | 3.9% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 4.2% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 2.5% | 5.1% |
| ש״ס | 2.5% | 2.3% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 41.8% | 44.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 53.3% | 51.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 66.1% | 70.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,135 | 27,393 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.7% | 60.9% | 0.2% | 14.3% | 59.6% | 3,020 | קדימה 37.2% |
| 2009 | 39.9%▲17.1 | 56.3%▼4.6 | 0.1%▼0.1 | 0.6%▼13.7 | 61.4% | 3,036 | קדימה 39.1% |
| 2013 | 35.6%▼4.3 | 59.4%▲3.1 | 0.1%±0.0 | 2.3%▲1.7 | 61.6% | 2,984 | הליכוד ביתנו 26.7% |
| 2015 | 41.3%▲5.8 | 44.4%▼15.0 | 0.1%±0.0 | 14.0%▲11.7 | 65.5% | 4,035 | המחנה הציוני 27.7% |
| אפר׳ 2019 | 50.0%▲8.7 | 43.2%▼1.2 | 0.1%±0.0 | 6.0%▼7.9 | 62.0% | 3,762 | כחול לבן 37.1% |
| ספט׳ 2019 | 41.0%▼9.0 | 47.3%▲4.1 | 0.2%▲0.1 | 11.2%▲5.1 | 60.6% | 3,676 | כחול לבן 39.0% |
| 2020 | 45.0%▲4.0 | 54.4%▲7.1 | 0.1%▼0.1 | – | 61.7% | 3,763 | כחול לבן 40.6% |
| 2021 | 39.7%▼5.3 | 57.8%▲3.4 | 0.1%±0.0 | – | 58.2% | 3,300 | הליכוד 28.9% |
| 2022 | 44.0%▲4.3 | 53.5%▼4.3 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 60.2% | 3,665 | הליכוד 31.2% |
| 2026 | 41.8%▼2.2 | 53.3%▼0.1 | 0.2%▲0.1 | 4.4%▲4.4 | 66.1% | 4,135 | הליכוד 29.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | חילוני | 2,220 | 4,135 | 41.8% | 53.3% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.