אתרי המקרא
שכונה בקריית גת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2015: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2020: גוש הימין 80.4% (ארצי 48.8%), עלייה של 2.7 נקודות מאז ספט׳ 2019; הליכוד הובילה.
בחירות 2020
| רשימה | אתרי המקרא | קריית גת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.5% | 45.7% | 29.5% |
| ש״ס | 22.9% | 15.3% | 7.7% |
| יהדות התורה | 21.1% | 7.6% | 6.0% |
| כחול לבן | 10.2% | 13.2% | 26.6% |
| ישראל ביתנו | 7.8% | 11.9% | 5.7% |
| ימינה | 3.6% | 3.6% | 5.2% |
| העבודה-גשר-מרצ | 1.3% | 1.8% | 5.8% |
| עוצמה יהודית מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.5% | 0.4% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 12.7% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.4% |
| גוש הימין | 80.4% | 72.7% | 48.8% |
| גוש המתנגדים לנתניהו | 19.3% | 26.9% | 38.2% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.0% | 12.7% |
| אחוז הצבעה | 76.1% | 68.1% | 71.5% |
| קולות כשרים | 3,512 | 28,767 | 4,590,062 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 85.2% | 9.7% | 0.0% | 5.0% | 79.4% | 4,434 | יהדות התורה 30.3% |
| אפר׳ 2019 | 84.6%▼0.5 | 12.0%▲2.3 | 0.0%±0.0 | 2.9%▼2.1 | 74.4% | 3,431 | הליכוד 30.1% |
| ספט׳ 2019 | 77.7%▼6.9 | 14.0%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 7.9%▲5.0 | 74.7% | 3,450 | הליכוד 28.3% |
| 2020 | 80.4%▲2.7 | 19.3%▲5.2 | 0.0%±0.0 | – | 76.1% | 3,512 | הליכוד 32.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | חרדי | 3,300 | הערכה (אזור 31) | 79.0% | 17.8% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.