רפאל
שכונה בקריית גת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,570 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 76.9% (ארצי 44.0%); הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רפאל | קריית גת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 53.0% | 39.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 9.7% | 11.0% | 5.7% |
| ש״ס | 9.7% | 9.5% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 9.3% | 7.3% | 5.9% |
| ישר! | 5.7% | 8.6% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 4.8% | 5.1% |
| ביחד | 1.9% | 5.1% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.8% | 7.8% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 0.8% | 1.0% | 6.4% |
| רע״ם | 0.6% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.7% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 76.9% | 73.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 17.7% | 22.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.4% | 73.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 895 | 37,231 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 65.0% | 28.6% | 0.2% | 3.9% | 49.2% | 861 | ש״ס 25.4% |
| 2009 | 77.7%▲12.6 | 20.0%▼8.6 | 0.2%±0.0 | 0.2%▼3.7 | 50.9% | 886 | ישראל ביתנו 27.7% |
| 2013 | 73.6%▼4.0 | 19.6%▼0.4 | 0.3%▲0.1 | 3.0%▲2.7 | 51.1% | 879 | הליכוד ביתנו 38.2% |
| 2015 | 83.7%▲10.1 | 8.8%▼10.8 | 0.1%▼0.2 | 7.0%▲4.1 | 56.5% | 981 | הליכוד 45.4% |
| אפר׳ 2019 | 83.7%±0.0 | 9.1%▲0.4 | 0.0%▼0.1 | 5.9%▼1.1 | 58.0% | 624 | הליכוד 51.3% |
| ספט׳ 2019 | 68.8%▼14.9 | 14.8%▲5.6 | 0.0%±0.0 | 15.1%▲9.2 | 58.3% | 974 | הליכוד 44.4% |
| 2020 | 72.8%▲4.0 | 26.2%▲11.4 | 0.1%▲0.1 | – | 56.5% | 959 | הליכוד 50.3% |
| 2021 | 71.3%▼1.5 | 27.1%▲0.9 | 0.1%±0.0 | – | 51.6% | 853 | הליכוד 45.5% |
| 2022 | 76.8%▲5.6 | 21.2%▼5.9 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 59.9% | 963 | הליכוד 41.6% |
| 2026 | 76.9%±0.0 | 17.7%▼3.5 | 0.6%▲0.2 | 3.2%▲3.2 | 61.4% | 895 | הליכוד 53.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | מסורתי | 3,570 | 895 | 76.9% | 17.7% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.