רסקו
שכונה בקריית מוצקין · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,770 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 54.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רסקו | קריית מוצקין | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 28.3% | 31.1% | 20.5% |
| ישר! | 27.9% | 25.0% | 16.1% |
| ביחד | 12.9% | 12.6% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 8.9% | 12.1% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.5% | 5.3% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 4.4% | 3.4% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 2.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 3.7% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 1.9% | 1.6% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 41.7% | 42.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 54.1% | 53.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 3.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.9% | 70.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,762 | 30,500 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.3% | 54.4% | 0.0% | 15.0% | 64.9% | 3,188 | קדימה 33.9% |
| 2009 | 45.2%▲15.9 | 51.4%▼3.0 | 0.1%▲0.1 | 0.3%▼14.7 | 65.2% | 4,164 | קדימה 34.2% |
| 2013 | 39.2%▼6.0 | 55.3%▲3.9 | 0.0%▼0.1 | 3.3%▲3.0 | 66.4% | 4,328 | הליכוד ביתנו 24.4% |
| 2015 | 42.1%▲2.9 | 45.4%▼9.9 | 0.1%±0.0 | 12.2%▲8.9 | 70.7% | 4,648 | המחנה הציוני 28.5% |
| אפר׳ 2019 | 47.3%▲5.2 | 46.1%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 6.1%▼6.1 | 67.3% | 4,460 | כחול לבן 39.9% |
| ספט׳ 2019 | 42.0%▼5.3 | 49.2%▲3.1 | 0.0%±0.0 | 8.0%▲2.0 | 66.3% | 4,362 | כחול לבן 40.7% |
| 2020 | 46.4%▲4.4 | 53.0%▲3.8 | 0.1%▲0.1 | – | 65.4% | 4,304 | כחול לבן 41.4% |
| 2021 | 43.0%▼3.4 | 55.5%▲2.4 | 0.1%±0.0 | – | 63.6% | 4,116 | הליכוד 29.1% |
| 2022 | 45.3%▲2.3 | 52.9%▼2.6 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 64.0% | 4,269 | הליכוד 29.8% |
| 2026 | 41.7%▼3.6 | 54.1%▲1.2 | 0.1%▲0.1 | 3.6%▲3.6 | 70.9% | 3,762 | הליכוד 28.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | חילוני | 4,770 | 3,762 | 41.7% | 54.1% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.