אילה
שכונה בקריית טבעון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אילה | קריית טבעון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.0% | 32.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 28.7% | 25.8% | 6.4% |
| הליכוד | 13.2% | 10.7% | 20.5% |
| ביחד | 11.1% | 14.6% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 4.4% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.3% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 2.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 1.8% | 2.1% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.2% | 0.8% | 8.8% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.5% | 1.7% |
| רע״ם | 0.6% | 0.5% | 5.9% |
| ש״ס | 0.3% | 0.4% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.4% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 18.9% | 17.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 76.8% | 77.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.7% | 1.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 71.6% | 75.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,787 | 12,041 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.4% | 67.4% | 0.6% | 13.2% | 65.3% | 1,779 | העבודה-מימד 32.6% |
| 2009 | 30.7%▲13.3 | 62.6%▼4.8 | 0.9%▲0.3 | 4.0%▼9.3 | 65.3% | 1,746 | קדימה 35.3% |
| 2013 | 23.9%▼6.8 | 70.5%▲7.9 | 0.4%▼0.4 | 2.3%▼1.7 | 69.3% | 1,882 | העבודה 30.4% |
| 2015 | 23.6%▼0.2 | 68.0%▼2.5 | 0.4%±0.0 | 7.5%▲5.2 | 70.3% | 1,929 | המחנה הציוני 45.6% |
| אפר׳ 2019 | 24.2%▲0.6 | 71.1%▲3.1 | 0.6%▲0.2 | 3.7%▼3.8 | 70.3% | 1,954 | כחול לבן 47.2% |
| ספט׳ 2019 | 21.1%▼3.1 | 73.5%▲2.4 | 0.4%▼0.2 | 4.4%▲0.7 | 68.9% | 1,904 | כחול לבן 46.0% |
| 2020 | 23.8%▲2.7 | 74.1%▲0.5 | 1.5%▲1.1 | – | 67.5% | 1,885 | כחול לבן 52.1% |
| 2021 | 26.4%▲2.7 | 71.1%▼3.0 | 0.4%▼1.1 | – | 64.4% | 1,263 | יש עתיד 22.5% |
| 2022 | 22.1%▼4.3 | 74.8%▲3.7 | 0.7%▲0.4 | 0.0% | 66.4% | 1,606 | יש עתיד 35.1% |
| 2026 | 18.9%▼3.2 | 76.8%▲1.9 | 1.7%▲1.0 | 2.4%▲2.4 | 71.6% | 1,787 | ישר! 32.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | חילוני | 3,180 | 1,787 | 18.9% | 76.8% | 1.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.